Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao z nową ofertą dla firm. Ale trzeba się spieszyć – promocja na terminale potrwa do końca sierpnia

Pekao oferuje promocyjne warunki korzystania z terminala płatniczego nawet przez trzy lata

Bank Pekao poinformował o promocji przygotowanej z myślą o firmach, które chcą zacząć akceptować karty albo są zainteresowane zmianą dostawcy terminala. W tym pierwszym przypadku instytucja oferuje możliwość testowania urządzenia przez 18 miesięcy zupełnie za darmo, a w kolejnych 18 miesiącach, z 40-procentową zniżką. Tym samym preferencyjne warunki oferuje przez trzy lata.

Przeczytajcie także: Możecie już korzystać z usług sync. To aplikacja m.in. do agregacji kont

Terminal w opisywanej ofercie jest zwolniony z prowizji przez jeden rok w ramach programu fundacji Polska Bezgotówkowa (do łącznej wartości obrotu 100 tys. zł). Potem prowizja wynosić będzie 0,65 proc. i 2 gr opłaty stałej od każdej transakcji. W przypadku przedsiębiorców chcących sprawdzić ofertę innego agenta rozliczeniowego, Pekao proponuje wybór dowolnego urządzenie za 1 zł miesięcznie na rok. Przez kolejne dwa lata bank obniży opłatę za dzierżawę terminala do 20-30 zł, w zależności od modelu urządzenia. Umowa z bankiem jest zawierana na czas nieokreślony po okresie zwolnienia i można ją rozwiązać w dowolnym momencie.

Przeczytajcie także: Revolut uruchamia natychmiastowe przelewy w euro

Warto przypomnieć, że na polskim rynku działa już ponad milion terminali płatniczych, o czym mogliście przeczytać pod koniec lipca w serwisie cashless.pl. Spora w tym zasługa fundacji Polska Bezgotówkowa. Instytucja pochwaliła się niedawno, że w ramach prowadzonego przez nią programu zainstalowano już ponad 310 tys. POS-ów.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies