Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Najpierw Alior teraz Getin. Drugi bank zaoferował kartę dla graczy League of Legends

Karta, nawiązująca grafiką do znanej gry komputerowej, wydawana jest przy współpracy z organizacją Mastercard

Getin poinformował w komunikacie prasowym, że przygotował ofertę dla graczy League of Legends. Fani popularnego tytułu mogą zamówić kartę płatniczą Mastercard z wizerunkiem Riven. Osoby, które się na to zdecydują, mogą liczyć na benefity związane z użytkowaniem karty oraz dostęp do specjalnych korzyści w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wnioskować o plastik można w dowolnym oddziale Getinu, przez infolinię lub za pośrednictwem bankowości internetowej.

Przeczytajcie także: Operator platformy Allegro wprowadził program poleceń

Kartę z wizerunkiem Riven mogą otrzymać klienci banku, którzy posiadają lub zdecydują się założyć Konto Proste Zasady. Dla klientów poniżej 26. roku życia jest ono bezpłatne. Nie zapłacą za nie także pozostali użytkownicy, pod warunkiem, że wykonają w miesiącu przynajmniej jedną płatność kartą lub Blikiem. Darmowe są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej, a także przelewy zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej. Posiadacz karty ma dostęp do usług Google Pay, Apple Pay oraz Garmin Pay. Karta dostępna jest także dla klientów posiadających Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking.

Przeczytajcie także: Alior zaoferował kartę dla graczy League of Legends z wizerunkiem Ashe

Użytkownik karty z wizerunkiem Riven może zbierać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile, a nawet szybciej osiągnąć wyznaczony cel - u ponad 80 partnerów programu można zebrać więcej punktów. Posiadacz nowej karty Getinu ma możliwość otrzymania 1000 punktów powitalnych za dokonanie co najmniej pięciu transakcji na łączna kwotę min. 50 zł. Może także liczyć na podwojenie pierwszego zamówienia paczki o wartości 650 RP (Riot Points). Oznacza to, że za 1300 punktów zgromadzonych w programie, klient otrzyma nie 650, ale 1300 RP. Fani LoL dostaną też punkty za transakcje zrealizowane w sklepach internetowych Riot, gdzie skorzystają ze specjalnego przelicznika: 5 punktów za każde wydane 5 złotych.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies