Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank zachęca do udziału w programie PolecamBank. Płaci nawet 200 zł za założenie konta np. przez selfie

Obecna edycja programu trwa do pierwszego września 2020 roku

mBank zachęca swoich klientów do rekomendowania jego usług i obiecuje premie z tego tytułu. Aby je otrzymać, uczestnik programu musi namówić znajomego czy członka rodziny do założenia konta w tej instytucji. W ramach programu można polecać podstawowe eKonto osobiste, eKonto możliwości dla młodych, mKonto Intensive oraz firmowe mBiznes konto. Wysokość premii zależy od tego, który rachunek będzie rekomendowany i waha się od 75 do 200 zł.

Przeczytajcie także: Revolut rozszerza otwartą bankowość na Francję

Aby wziąć udział w promocji, należy się zarejestrować. Można to zrobić przez aplikację mobilną lub bankowość internetową. Kolejny krok polega na stworzeniu identyfikatora polecenia. Identyfikator trzeba przesłać osobie, której poleca się usługi mBanku, a ta musi go podać podczas zakładania konta. Ten, któremu rekomenduje się konto w mBanku, nie powinien posiadać żadnego produktu w tej instytucji po 1 stycznia 2017 roku.

Przeczytajcie także: Polish Cloud Academy cieszy się sporym zainteresowaniem

Spełnienie powyższych warunków nie zamyka jeszcze procesu i nie gwarantuje premii. Klient polecający konto musi pięć razy zapłacić kartą. Ma na to czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym nowy klient otworzył konto. Ten sam warunek musi wypełnić także osoba, której polecono konto. Więcej na temat promocji znajdziecie pod tym adresem lub w jej regulaminie. mBank przypomina, że od niedawna konto można u niego otworzyć za pomocą aplikacji mobilnej i selfie.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies