Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Apple Card z własną stroną internetową. Firma kazała na nią czekać użytkownikom blisko rok

Aby móc korzystać z Apple Card, nadal trzeba posiadać urządzenie z logo nadgryzionego jabłka

Firma Apple kilka dni temu zaprezentowała stronę internetową do zarządzania kartę Apple Card. Z jej pomocą właściciel tytanowej karty może opłacić rachunki, sprawdzić saldo czy przejrzeć swoje wydatki. Jeszcze niedawno zarządzać kartą można było wyłącznie dzięki aplikacji Wallet dostępnej na urządzeniach mobilnych Apple. Sprawiało to pewne problemy osobom, które np. utraciły swój smartfon albo nie miały go aktualnie pod ręką, a chciały opłacić rachunki.

Przeczytajcie także: Revolut uruchamia w Polsce program Rewards

Czy zmiana sprawia, że Apple Card staje się powszechnie dostępne? Otóż nie – wciąż należy posiadać urządzenie Apple, by móc ubiegać się o wydanie karty. Korporacja wprowadza zatem ułatwienie, ale pozostaje zamknięta na klientów z zewnątrz i skłania ich do kupna np. iPhone’a. A to oczywiście wstęp do dalszych zakupów i "zatopienia się" w środowisku tej firmy. Warto dodać, że logowanie do portalu następuje przy użyciu identyfikatora Apple ID.

Przeczytajcie także: iPhone w nieoprocentowanych ratach

Przypomnę tylko, że kredytówka Apple Card wystartowała w sierpniu ubiegłego roku ale wyłącznie na rynku amerykańskim. Korporacja technologiczna z Cupertino przy tym rozwiązaniu współpracuje z bankiem Goldman Sachs. Kartą można płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych przy pomocy Apple Pay. W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać, że użytkownicy Apple Card mogą kupować urządzenia marki Apple w systemie nieoprocentowanych, miesięcznych rat.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies