Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
NEWS
Revolut uruchamia w Polsce program Rewards. Będą atrakcyjne zniżki na zakupy i moneyback

Nowa funkcja ma się pojawić w aplikacji w przyszłym tygodniu, ale skorzystają z niej wyłącznie właściciele kont Premium i Metal

Revolut uruchamia w Polsce program Rewards znany do tej pory klientom fintechu z Wielkiej Brytanii i Francji. Być może już w przyszłym tygodniu w aplikacji pojawi się funkcja "Nagrody", a w niej informacje, w których sklepach można otrzymać rabat lub moneyback czyli zwrot części płatności, jeśli użyje się karty Revoluta. Do programu przystąpiły niektóre sieci handlowe. Wśród nich znalazły się: RTV Euro AGD, Sephora, Zalando, Guess, KRUK czy Witchen. Moneyback w przypadku zakupów w tych sklepach wynosi od 2 do nawet 12 proc.

Przeczytajcie także: Tęczowa karta od Revoluta

Nieoficjalnie udało mi się dowiedzieć, że sprzedawców współpracujących z Revolutem będzie o znacznie więcej. A zakładka w aplikacji z funkcją "Nagrody" wygląda tak:

Zwróćcie uwagę, że podzielono je na sekcje: Wszystko, Rozrywka i Zakupy, Wellness, Podróże. W drugiej sekcji w tej chwili umieszczono jedynie ofertę portalu G2A z 5 proc. zwrotu za zakupy. W Zakupach znajdziecie też oferty z New Balance, Taniej Książki i AliExpress, tę ostatnią w wysokości 6 proc.

Specjalny algorytm ma analizować Wasze wydatki i podpowiadać Wam, w których ulubionych sklepach zyskacie najwięcej.

Przeczytajcie także: Powstanie europejski system płatniczy

Warto też przypomnieć, że dzisiaj Revolut uruchomił dystrybucję okolicznościowych tęczowych kart z okazji światowego miesiąca Pride. Można je otrzymać, jeśli wpłaci się 15 zł w sekcji Donacje na organizację ILGA walczącą o prawa dla mniejszości LGBT+. Jeśli ktoś rano wpłacił tę kwotę, a funkcja zamawiania kart nie była jeszcze aktywna, nie musi płacić jeszcze raz. Powinni się z nim skontaktować pracownicy Revoluta.

Fot. Revolut

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies