Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Sprzęt Apple do kupienia na nieoprocentowane raty. Kolejny bonus dla użytkowników Apple Card 

Preferencyjny system zakupów prawdopodobnie będzie dostępny wyłącznie dla klientów w USA

Użytkownicy Apple Card będą mogli kupować urządzenia marki Apple w systemie nieoprocentowanych, miesięcznych rat – donoszą zagraniczne media powołując się na agencję Bloomberga. W zależności od produktu ma to być 6 lub 12 rat. Krócej klient będzie spłacał m.in. słuchawki AirPods, przystawkę Apple TV czy głośnik HomePod. Na rok zostanie rozłożona płatność za m.in. iPady, komputery Mac, czy monitory.

Przeczytajcie także: Apple Pay, Google Pay i Blik już oficjalnie w aplikacji Orlenu

Klienci, którzy skorzystają z tej oferty, będą mogli śledzić plan spłat z pomocą aplikacji Apple Wallet. Nowa usługa ma przynieść firmie podwójne korzyści: z jednej strony może podnieść zainteresowanie jej produktami i zwiększyć sprzedaż, która ucierpiała w czasie pandemii. Z drugiej strony przyciągnie nowych użytkowników do Apple Card, czyli karty kredytowej, którą firma z Cupertino wprowadziła na rynek w roku 2019 we współpracy z bankiem Goldman Sachs.

Przeczytajcie także: Krakowski Bank Spółdzielczy oferuje Apple Pay

Warto przypomnieć, że już pod koniec ubiegłego roku mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, iż użytkownikom Apple Card producent elektroniki zamierza umożliwić kupowanie iPhone’ów w nieoprocentowanych, 24 miesięcznych ratach. Firma dodała do tego coś jeszcze: moneyback. Na konto klienta miało wracać 3 proc. wartości urządzenia w ramach Daily Cash. W tamtym czasie spekulowano, że system ratalny zostanie rozszerzony na inne urządzenia – najwyraźniej niebawem amerykańska korporacja zdecyduje się na taki krok.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies