Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jeszcze jedno wdrożenie w Krakowskim Banku Spółdzielczym. Od dziś oferuje Apple Pay

Wcześniej KBS wprowadził trzy inne systemy zbliżeniowych płatności mobilnych

Krakowski Bank Spółdzielczy pochwalił się przed chwilą w informacji nadesłanej co redakcji cashless.pl, że jego klienci od dziś mogą już korzystać z płatności mobilnych Apple Pay. W ten sposób wywiązał się z deklaracji złożonej kilka dni temu, że prace nad wdrożeniem tego systemu są w końcowej fazie i że zostanie udostępniony klientom bardzo szybko.

Przeczytajcie także: KBS wdraża nową aplikację mobilną

Wspomniana deklaracja złożona została przy okazji ogłoszenia wdrożenia nowej aplikacji mobilnej KBS, o czym mogliście przeczytać w tekście Krakowski Bank Spółdzielczy chwali się nową aplikacją. Wkrótce udostępni też Apple Pay. Jego nowa apka to zdecydowany postęp w porównaniu z poprzednią wersją. Znalazły się w niej takie rozwiązania jak m.in. możliwość logowania za pomocą biomoetrii, parowanie z jednym bądź wieloma kontami, zarządzanie metodami logowania, prośba o przelew. Nowa aplikacja KBS powstała przy współpracy z firmą Basement.

Przeczytajcie także: Garmin Pay i Fitbit Pay w KBS

KBS to jeden z największych na polskim rynku banków spółdzielczych, działających poza zrzeszeniami takimi jak BPS i SGB. W ostatnich tygodniach wdrożył wiele nowoczesnych rozwiązań z dziedziny płatności mobilnych. Jego klienci mogą korzystać z czterech różnych systemów. Oprócz udostępnionego dziś Apple Pay także z Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies