Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
iPhone w nieoprocentowanych ratach – bonus dla użytkowników Apple Card

W pakiecie z zerowym oprocentowaniem Apple zaoferuje zwrot moneyback w wysokości 3 proc.

Tim Cook, szef Apple, zapowiedział jakiś czas temu, że użytkownicy Apple Card będą mogli kupować iPhone’y na nieoprocentowane, 24 miesięczne raty. Nowa opcja miała się pojawić do końca roku. Ostatnie zmiany w aplikacji Wallet pokazują, że korporacja zamierza dotrzymać słowa – w interfejsie dodano m.in. zakładkę "Apple Card Monthly Installments" ze szczegółami na temat nowej opcji zakupu smartfona.

Przeczytajcie także: Rośnie liczba transakcji Apple Pay i Google Pay w Polsce

Możliwość zakupu iPhone’a w nieoprocentowanym systemie ratalnym może być atrakcyjna sama w sobie, ale firma dodaje coś jeszcze: wybierając ją, klient skorzysta z moneybacku. Na jego konto wróci 3 proc. wartości urządzenia w ramach Daily Cash. Rozwiązanie w przyszłości może objąć swym zasięgiem także inne produkty amerykańskiej korporacji – tablety, komputery czy smartwatche. Na razie opcja dostępna będzie jedynie w Stanach Zjednoczonych.

Przeczytajcie także: Płatności Apple Pay i Google Pay stają się powszechne

Apple Card to stosunkowo młoda usługa firmy z Cupertino. Karta kredytowa powstała we współpracy z bankiem Goldman Sachs. Jej wirtualna wersja działa w miejscach, w których akcpetowane są płatności Apple Pay, fizyczny odpowiednik – wykonany z tytanu – sprawdzi się wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności kartą. Produkt dostępny jest w USA od sierpnia, a jego użytkownicy mogą liczyć m.in. na program moneyback sięgający 3 proc. wartości transakcji. Na razie nie wiadomo, kiedy usługa będzie dostępna w Polsce.

Źródło: 9to5mac

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies