Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
iPKO już po nowemu. Sprawdźcie, co zmieniło się w serwisie PKO BP

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, PKO BP wprowadził zmiany w systemie transakcyjnym dla klientów indywidualnych

Na początku czerwca mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że PKO wprowadzi zmiany w serwisie iPKO. W połowie miesiąca okazało się, że nastąpi to 26 czerwca. Dzisiaj stało się jasne, że instytucja dotrzymała obietnicy i klienci mogą liczyć na nowości. Wdrożenie nowego serwisu oznacza także wycofanie oferowanego dotąd serwisu transakcyjnego lajt przeznaczonego do otwierania w przeglądarkach na smartfonach.

Przeczytajcie także: PKO zwróci część kosztów związanych z udzieleniem kredytów

Nowe iPKO to przede wszystkim nowy ekran startowy i menu główne. Jeżeli korzystacie z serwisu iPKO na telefonie komórkowym, zobaczycie konta obok siebie i będzie można przesuwać je palcem. W przypadku komputera zostaną one zaprezentowane jedno pod drugim. W ostatnich operacjach na koncie oprócz transakcji zrealizowanych, zobaczycie także te odrzucone i anulowane. Podsumowanie finansów oraz możliwość szybkiego złożenia wniosku o nowe produkty znajdziecie w sekcji Moje produkty. Z pomocą Na skróty można z kolei przejść szybko do Oferty banku, Ustawień czy Przelewów.

Przeczytajcie także: Nowa funkcja w IKO. Można doładować Netfliksa czy Spotify

W nowym iPKO pojawi się funkcja Start, której można użyć, żeby wrócić do ekranu startowego z dowolnego miejsca w serwisie. Ten sam skutek da kliknięcie w logo iPKO. W sekcji Płatności znajdziecie funkcje, z których korzystacie w dotychczasowej sekcji Transakcje, a zatem przelewy, doładowania, kantor czy płatności cykliczne. W menu znalazło się także miejsce na Ofertę (służy m.in. do składania wniosków, dyspozycji i zaświadczeń), Usługi, Moje sprawy orz Wiadomości. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies