Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy serwis iPKO już w czerwcu. PKO zdradza datę wprowadzenia zmian w systemie transakcyjnym

Z najnowszego komunikatu PKO wynika, że klienci otrzymają dostęp do nowego iPKO pod koniec przyszłego tygodnia

Kilka dni temu PKO zapowiedział wprowadzenie dużej aktualizacji internetowego serwisu transakcyjnego. Wówczas nie zdradzono jednak, kiedy nowa wersja systemu zostanie włączona. Stwierdzono jedynie, że będzie to zakomunikowane na stronie internetowej banku. Stosowna informacja właśnie się pojawiła. Wynika z niej, że klienci będą mogli korzystać z nowego iPKO już 26 czerwca.

Przeczytajcie także: PKO zapowiada zmiany w systemie iPKO

A czym nowe iPKO będzie się charakteryzować? Wprowadzony zostanie zupełnie nowy ekran startowy i menu główne. Jeżeli korzystacie z serwisu iPKO na komputerze, zobaczycie konta jedno pod drugim. Na telefonie komórkowym rachunki będą prezentowane obok siebie i będzie można przesuwać je palcem. W ostatnich operacjach na koncie oprócz transakcji zrealizowanych, zobaczycie też odrzucone i anulowane. W sekcji Moje produkty znajdziecie podsumowanie swoich finansów i będziecie mogli złożyć wniosek o nowe produkty.

Przeczytajcie także: PKO wprowadza nowości do aplikacji IKO

Ponadto w nowym iPKO pojawi się także ikona Start, za pośrednictwem której będzie można wrócić do ekranu startowego z dowolnego miejsca w serwisie. W sekcji Płatności znajdą się m.in. przelewy, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, doładowania, kantor, itd. PKO podkreśla także, że część funkcji w nowym iPKO będzie wyglądało tak jak dziś – zostaną dostosowane wkrótce. iPKO kolejnej generacji ma poprawnie wyświetlać się na każdym ekranie urządzenia, z którego korzystać będzie klient i zastąpi oferowany dziś serwis lajt, przeznaczony do otwierania w przeglądarkach na urządzeniach mobilnych.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies