Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa funkcja w IKO. Już są możliwe doładowania do takich usług jak Netflix czy Spotify

Na razie z nowej możliwości mogą korzystać użytkownicy IKO na urządzenia z systemem Android

W aplikacji IKO oferowanej przez PKO BP pojawiła się nowa funkcja, znana dotąd z internetowego serwisu transakcyjnego tego banku. Mowa o możliwości doładowywania kart podarunkowych do usług oferowanych na takich platformach jak Allegro, Google Play, PlayStation, Xbox, Spotify, Netflix, CDA Premium, Nintendo i Microsoft. Na razie z nowego rozwiązania mogą korzystać klienci PKO posiadający smartfony z systemem Android. Mogą doładowywać karty własne lub należące do znajomych.

Przeczytajcie także: Płatności za autostrady wkrótce w IKO

Aby za pośrednictwem IKO kupić kartę podarunkową do wymienionych usług, należy wybrać odpowiednią funkcję w hamburger menu na górze pulpitu aplikacji. Następnie trzeba wskazać rodzaj karty i kwotę doładowania oraz zaakceptować regulaminy. Później pozostaje już tylko potwierdzić transakcję. Karta zostanie wysłana za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz trafi do serwisu internetowego iPKO.

Przeczytajcie także: PKO zaprezentował usługę Talk2IKO

Możliwość doładowywania kart np. do serwisów streamingowych to kolejna już w ostatnim czasie funkcja, jaka została wprowadzona do aplikacji IKO. W mijającym tygodniu PKO BP poinformował o rozpoczęciu udostępniania klientom asystenta głosowego Talk2IKO. Natomiast jeszcze przed wakacjami w IKO powinny pojawić się płatności za przejazdy autostradami oraz możliwość zakładania rachunków przez nowych klientów za pośrednictwem selfie.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies