Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Od 1 czerwca Pocztowy wprowadza Konto w Porządku. Oferta zostanie dostosowana do wieku klienta

Rachunek będzie dostępny w trzech wersjach: Konto w Porządku Start, Konto w Porządku oraz Konto w Porządku Plus

Bank Pocztowy poinformował, że od 1 czerwca 2020 roku udostępni Konto w Porządku w trzech wariantach cenowych. Rachunki będą dostosowane do wieku klienta, a wybór wariantu zostanie dokonany automatycznie po weryfikacji daty urodzenia. Dotychczasowe ROR-y Pocztowego i EnveloBanku oferowane klientom indywidualnym zostaną wycofane z oferty, ale nadal będą obsługiwane.

Przeczytajcie także: Pocztowy upraszcza logowanie w aplikacji na urządzenia z iOS

Dla klientów w wieku 13-25 lat przygotowano Konto w Porządku Start. To bezwarunkowo darmowy rachunek z kartą. Bezpłatne mają też być przelewy internetowe, przelewy natychmiastowe w bankowości mobilnej, wypłaty gotówki z konta na poczcie oraz wypłaty z bankomatów Planet Cash. Do każdego rachunku oferowane będą karty płatnicze do wyboru: Mastercard lub Visa.

Klienci między 26 a 64 rokiem życia dostaną Konto w Porządku. Jego użytkownik może liczyć m.in. na bezpłatne prowadzenie rachunku oraz bankomaty Planet Cash, darmową kartę, jeśli dokona płatności w wysokości 300 zł miesięcznie, oraz bankowość internetową i mobilną. Są też dodatkowe bonusy w ramach programów Mastercard Bezcenne Chwile i Visa Oferty czy podwyższone oprocentowanie na lokatach w rachunku. Dla obu wspomnianych kont przewidziano płatności mobilne Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay,

Przeczytajcie także: Bank Pocztowy także umożliwi zdalne zakładanie rachunków

Dla seniorów w wieku co najmniej 65 lat stworzono Konto w Porządku Plus. Dla jego posiadaczy przewidziano m.in. bezpłatne prowadzenie rachunku przy wpływach świadczenia emerytalno-rentowego z ZUS albo posiadaniu karty, możliwość dostarczenia gotówki pod wskazany adres przez listonosza czy dostęp do rachunku w sieci placówek Poczty Polskiej i Banku Pocztowego. Więcej informacji na temat nowej oferty można znaleźć na stronie banku.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies