Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa promocja dla użytkowników kart od Pekao. Na starcie można zdobyć 3400 punktów w Bezcennych Chwilach

Promocja Pekao trwa do 30 czerwca 2020 roku

Pekao poinformował o promocji, jaką przygotował we współpracy z Mastercardem. Bank oferuje klientom nowe nagrody i zniżki w ramach programu Bezcenne Chwile. Każde wydane 50 zł to 2 punkty w przypadku płatności kartą do konta lub aplikacją PeoPay. Jeżeli klient zapłaci kartą kredytową Pekao, otrzyma 4 punkty. Nagradzane są płatności w sklepach stacjonarnych, jak i tych online.

Przeczytajcie także: Pekao płaci 1000 zł premii za założenie konta firmowego przez selfie

Nową ofertę Pekao przygotowano w ramach akcji #zostańwdomu. Bank opracował ją z myślą o osobach, które z jednej strony kupują więcej online, a z drugiej strony poświęcają czas na oglądanie filmów, czytanie książek czy słuchanie muzyki. Z promocji mogą skorzystać osoby już zarejestrowane w programie, jak i nowi uczestnicy. Ci ostatni mogą zdobyć 3400 punktów na start. Pierwsze 1000 punktów zyskają za zapisanie się do programu, a kolejne 2400 za minimum jedno logowanie do aplikacji PeoPay w trakcie trwania promocji.

Przeczytajcie także: Czytniki elektronicznego dowodu osobistego w oddziałach Pekao

Warto przypomnieć, że niedawno Mastercard poinformował o nowym katalogu nagród oferowanych uczestnikom programu Bezcenne Chwile. Wśród propozycji znalazły się m.in. dostęp do HBO GO, Play Station Plus (wraz z voucherem na zakupy w Play Station Store) czy bibliotek audiobooków i e-booków Storytel oraz Nexto. Pojawił się także voucher do aplikacji Glovo służącej do zamawiania posiłków i zakupów (z jej pomocą można już kupować w sklepach sieci Carrefour oraz Biedronka).

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies