Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao oferuje lokatę 3 proc. w PeoPay. Daje też 250 zł za otwarcie konta na selfie

Bank promuje aplikację PeoPay, która w ostatnim czasie doczekała się nowej odsłony

Bank Pekao poinformował o nowej ofercie dla użytkowników bankowości mobilnej. Osoby, które zdecydują się otworzyć lokatę w PeoPay, mogą liczyć na korzystne oprocentowanie: 3 proc. przez trzy miesiące do 10 tys. zł. Instytucja kieruje promocję do nowych użytkowników, ale też do klientów, którzy od 1 marca do 15 maja 2020 roku nie logowali się do aplikacji banku. Z oferty można skorzystać do końca czerwca br.

Przeczytajcie także: Rusza platforma Payback Finanse

Oprócz lokaty mobilnej Pekao daje klientom możliwość zdobycia 250 zł. Pieniądze trafią do osób, które z pomocą aplikacji założą konto na selfie w okresie od 21 maja do 30 czerwca 2020 roku. Premia wypłacana jest w transzach. Pierwsze 100 zł uczestnik otrzyma, jeśli na nowe konto wpłynie minimum 500 zł. Od klienta wymaga się także wykonania jednej transakcji bezgotówkowej za pomocą karty lub PeoPay oraz logowania do apki w każdym z czterech pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia rachunku.

Przeczytajcie także: Pekao płaci 1000 zł premii za założenie konta firmowego przez selfie

Kolejne 100 zł można uzyskać za skuteczne polecenie nowego klienta. Użytkownicy mogą rekomendować trzy rodzaje rachunków w Pekao: Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium i Konto Przekorzystne Biznes. Warto podkreślić, że każdy klient banku może polecić nawet 15 osób i dzięki temu zarobić 1500 zł. Ostanie 50 zł zostanie przyznane w punktach powitalnych za dołączenie do programu Mastercard Bezcenne Chwile, który niedawno doczekał się nowego katalogu nagród. Więcej informacji na temat promocji znajdziecie pod tym adresem.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies