Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rusza platforma Payback Finanse. Punkty można zdobywać za założenie konta lub karty kredytowej

W ramach nowego projektu dostępna jest oferta wielu banków działających na polskim rynku

Operator programu lojalnościowego Payback poinformował o rozpoczęciu współpracy z firmami z sektora finansowego. Uruchomiono platformę Payback Finanse, na której znaleźć można oferty Aliora, Santandera, Millennium, Pekao, BNP Paribas, mBanku czy Getinu. Użytkownicy programu mogą zdobywać punkty zawierając umowę z jednym ze wspomnianych podmiotów. Dotyczy to założenia konta lub karty kredytowej, ale bonusy są też za zaciągnięcie pożyczki gotówkowej.

Przeczytajcie także: Duży spadek liczby i wartości kredytów udzielonych w kwietniu

Osoby zainteresowane nowym rozwiązaniem powinny zalogować się na swoje konto na stronie payback.pl albo w aplikacji i wybrać konkretny produkt oraz instytucję finansową. Uczestnik programu zostanie przekierowany na stronę usługodawcy, gdzie będzie mógł dokończyć proces. Oprócz punktów payback, w niektórych przypadkach można liczyć na dodatkowy bonus – np. premię dostępną w ramach promocji w danym banku.

Przeczytajcie także: Worldline wdroży Soft POS-a Payarto

Przy okazji Payback poinformował, że obecnie punkty w ramach programu zbiera z pomocą kart lub aplikacji 8 mln osób (na całym świecie robi to ponad 10 razy więcej ludzi). Biznes stanowiący część American Express w 2019 roku zanotował 128 mln transakcji, w których uczestnicy programu zbierali i wykorzystywali punkty. Użytkownicy programu mają do dyspozycji 3 tys. miejsc sprzedaży tradycyjnej oraz 250 sklepów internetowych. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody, przeznaczać na cele charytatywne lub po prostu nimi płacić.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies