Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Media Markt wchodzi na Allegro. Klienci mogą zamawiać elektronikę w ramach abonamentu Smart

Media Markt to kolejna w ostatnim czasie duża sieć handlowa, która nawiązała współpracę z Allegro. Wcześniej zrobił to Carrefour

Media Markt, ogólnopolska sieć sklepów z elektroniką, poinformował w komunikacie o nawiązaniu współpracy z Allegro. Z początkiem kwietnia na popularnej platformie e-commerce udostępnione zostaną tysiące ofert z zakresu elektroniki użytkowej. Firma zapewnia, że klienci znajdą w nowym miejscu zarówno produkty znanych marek (m.in. Samsung, LG, Xiaomi, Asus, Bosch, Philips, Huawei, Beko, Electrolux, GoPro), jak i marki własne Media Markt oraz sprzęt dostępny na wyłączność w tej sieci.

Przeczytajcie także: Limit dla transakcji zbliżeniowych bez PIN rośnie w całej Europie

Klienci, którzy zdecydują się na zakup elektroniki od Media Markt na Allegro, mogą liczyć na dostawy w ramach programu Smart (abonament na bezpłatne dostawy kurierskie i do punktów odbioru). W związku z pandemią serwis w połowie marca ogłosił, iż z tej usługi do 18 kwietnia każdy klient będzie mógł skorzystać za darmo.

Przeczytajcie także: Allegro mocniej wejdzie w finanse. Zaoferuje własne produkty kredytowe

Allegro poinformowało też niedawno, że uruchamia "Pakiet wsparcia dla sprzedających". Serwis wstrzymał część podwyżek, zaoferował pożyczki i zamroził opłaty za sprzedaż. Antykryzysowa oferta kierowana jest głównie do mniejszych sprzedawców. Warto też przypomnieć, że kilka tygodni temu Allegro nawiązało szerszą współpracę z inną dużą siecią handlową, czyli Carrefour. Więcej na ten temat w tekście Carrefour jeszcze mocniej wchodzi w e-commerce. Wprowadzi swoją ofertę na Allegro.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies