Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Platfroma Canal+ w promocji dla osób, które założą konto w Credit Agricole

Dzięki promocji "Włącz korzyści Canal+" można zyskać do 460 złotych

Credit Agricole oraz ITI Neovision, operator platformy Canal+ informują o uruchomieniu kolejnej edycji promocji "Włącz korzyści Canal+". Aby wziąć w niej udział, klienci platformy telewizyjnej, zarówno dotychczasowi, jak i nowi, opłacający abonament lub korzystający z oferty na kartę, powinni do 31 marca bieżącego roku odwiedzić placówkę banku i otworzyć jedno z dwóch kont Credit Agricole: Konto dla Ciebie albo Konto dla Ciebie VIP.

Przeczytajcie także: Credit Agricole wdrożył nową aplikację

Co można zyskać? Przede wszystkim 100 złotych za otwarcie rachunku. Klient dostanie je w pierwszym miesiącu po zawarciu umowy, ale pod warunkiem, że na konto wpłynie minimum 1000 zł. Drugi bonus może wynieść nawet 360 złotych – tę sumę zaoszczędzi się przy opłacaniu abonamentu Canal+ z konta w Credit Agricole. Bank zwraca 50 proc. wartości abonamentu (do 30 zł miesięcznie) przez maksymalnie 18 miesięcy. Warunkiem jest jednak zapewnianie regularnych wpływów na konto: minimum 1000 zł miesięcznie. Zasilanie wspomnianą kwotą i dokonanie co najmniej jednej transakcji w miesiącu przy użyciu karty lub Blik sprawią, że korzystanie z rachunku będzie bezpłatne. Więcej informacji znajdziecie na stronie banku.

Przeczytajcie także: Nowy cennik w Credit Agricole

Fani filmów i seriali mogą też zwrócić uwagę na promocję oferowaną przez PKO. Wybierając jeden z rachunków banku do 31 stycznia, można otrzymać kod dostępu do serwisu HBO GO na około miesiąc. Z kolei operator telefonii komórkowej Play ułatwił życie klientom korzystającym z serwisu VOD Chili – według nowych zasad, mogą oni płacić za tę usługę doliczając ją do rachunku za telefon.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies