Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole wdrożył nową aplikację. Pozwala zdalnie aktywować rachunki

Usługa w przyszłości zostanie zintegrowana ze standardową aplikacją Credit Agricole

Biuro prasowe Credit Agricole w Polsce poinformowało o wdrożeniu przez bank nowej aplikacji mobilnej "CA24 Otwórz Konto". Aplikacja dostępna jest w App Store i Google Play, a jej podstawową funkcją jest otwieranie i aktywowanie rachunków osobistych na urządzeniach mobilnych. Apka weryfikuje tożsamość klienta za pomocą biometrii twarzy (zdjęcie dowodu, zdjęcie twarzy klienta) oraz sprawdza autentyczność dowodu osobistego. Cały proces otwarcia wraz z podpisaniem elektronicznie niezbędnych dokumentów ma trwać maksymalnie kilkanaście minut.

Przeczytajcie także: Nowa promocja od Credit Agricole

Nowa aplikacja powstała we współpracy z korporacyjnym centrum innowacji The Heart. Wykorzystuje technologię dostarczane przez Autenti (platforma do podpisywania dokumentów online) oraz Identt (narzędzie do weryfikacji autentyczności dokumentów oraz tożsamości klientów). Docelowo Credit Agricole planuje zintegrować funkcję zdalnego otwierania rachunków z bankowością mobilną.

Udostępnieniu aplikacji towarzyszy promocja. Otwierając konto za jej pośrednictwem, można zyskać do 300 zł premii – 100 zł za otwarcie konta oraz 200 zł po trzech miesiącach, jeśli w każdym miesiącu klient zapewni min. tysiąc zł wpływu na konto oraz chociaż raz zapłaci wydaną do konta kartą lub Blikiem. Promocja trwa do 31 grudnia 2019 r.

Przeczytajcie także: Credit Agricole stopniowo wyłącza stary serwis transakcyjny

Zdalne zakładanie rachunków przez aplikację mobilną to nie jest zupełna nowość na polskim rynku. Kilka instytucji taką usługę już oferuje. Mowa np. o Pekao czy Santanderze. Swego czasu funkcja była dostępna także w aplikacji mBanku. Później jednak instytucja z niej zrezygnowała tłumacząc to chęcią dopracowania procesu.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies