Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao dołącza do Bezcennych Chwil. Oto zasady uczestnictwa w programie

Wszyscy nowi użytkownicy programu Bezcenne Chwile mogą liczyć na 1000 punktów powitalnych

Bank Pekao oficjalnie potwierdził, że dołącza do programu Bezcenne Chwile. Mogą się do niego zapisać obecni i nowi klienci indywidualni posiadający dowolną kartę kredytową lub debetową Mastercard. W przypadku płatności kartami debetowymi oraz aplikacją PeoPay bank nalicza 2 pkt. za każde 50 zł wydane na zakupy. W przypadku płatności kartami kredytowymi przyznawane są 4 pkt. za każde 50 zł. Wszyscy nowi użytkownicy mogą liczyć też na 1000 punktów powitalnych umożliwiających na przykład odebranie jednego biletu do kina.

Przeczytajcie także: Edenred dołączył do Bezcennych Chwil

Bezcenne Chwile to nowy program lojalnościowy oferowany przez Mastercarda. Do niedawna nosił nazwę Priceless Specials, ale kilka tygodni temu poinformowano o zmianie marki handlowej i zasad uczestnictwa. Według nowego regulaminu uczestnik programu najpierw wybiera nagrodę, a dopiero później zbiera na nią punkty. Istotne jest to, że nie są one przyznawane wyłącznie u wybranych akceptantów – punkty otrzymuje się za każdą transakcję kartą lub aplikacją. Zakupy u partnerów programu mogą jednak przyspieszyć realizację celu. W ich gronie znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z blisko 20 różnych kategorii zakupowych (m.in. Empik, Carrefour, HBO GO, FreeNow, Storytel czy Cinema City).

Przeczytajcie także: Ludzie nie chcą latami zbierać punktów

W programie Bezcenne Chwile mogą brać udział klienci kilkunastu banków z Polski. O tym, że do tego grona wejdzie Pekao, serwis cashless.pl informował już kilka tygodni temu. Klienci Pekao mogą zapisywać się do programu w serwisie Pekao24 lub bezpośrednio na stronie bezcennechwile.pl. Warto wspomnieć, że wystarczy zarejestrować jedną kartę, by wszystkie wraz z aplikacją zostały włączone do inicjatywy Mastercard.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies