Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejny bank wejdzie do programu Bezcenne Chwile. Nowość wkrótce dla klientów Pekao

Pekao na razie nie zdradza, użytkownicy których kart będą mogli zbierać nagrody w programie lojalnościowym Mastercarda

Jeden z czytelników cashless.pl doszukał się w serwisie informacyjnym Pekao wzmianki o tym, że bank ten zamierza udostępnić użytkownikom swoich kart program lojalnościowy Bezcenne Chwile oferowany przez Mastercarda. Na stronie internetowej banku rzeczywiście możecie znaleźć link, który w przyszłości będzie prowadził do regulaminu tego programu, ale dokument obecnie nie jest jeszcze dostępny. O plany w tym zakresie zapytałem więc sam bank.

Przeczytajcie także: Pekao udostępnił nowy serwis internetowy

Biuro prasowe Pekao nie chciało na obecnym etapie zdradzać szczegółów wdrożenia. Potwierdziło jednak, że prace w tym kierunku są prowadzone. Nie wiadomo zatem, użytkownicy których kart Pekao będą mogli uczestniczyć w programie Bezcenne Chwile, od kiedy oraz czy dostaną jakieś dodatkowe bonusy. Bank ma o tym poinformować w stosownym momencie.

Przeczytajcie także: W sklepach Biedronka pojawią się nowe terminale od Pekao

Bezcenne Chwile to program występujący do niedawna pod nazwą Priceless Specials. Mastercard zdecydował nie tylko o zmianie jego marki handlowej, ale także zasad. Od kilku tygodni uczestnicy Bezcennych Chwil mogą zbierać punkty za wszystkie wydatki kartami z logo Mastercard, a nie tylko u wybranych partnerów. Ponadto zmieniono jego formułę. Nowa polega na tym, że uczestnik wybiera nagrodę, a dopiero później zaczyna zbierać punkty, które umożliwiają mu jej zdobycie. Program dostępny jest dla klientów: Aliora, BPS, Millennium, Banku Pocztowego, BOŚ, Citi, Getinu, mBanku, PKO, Santandera, T-Mobile Usług Bankowych i SGB.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies