Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
W sklepach Biedronka pojawią się nowe terminale płatnicze. Dostarczy je Bank Pekao

Urządzenia zostaną wymienione na podstawie nowej umowy podpisanej przez Pekao. Multimedialne terminale trafią do sklepów Biedronka i drogerii Hebe

Czytelnicy Cashless donoszą od kilku dni, że w wybranych sklepach sieci Biedronka pojawiły się nowe terminale płatnicze. Ich operatorem jest Bank Pekao, który przez ostatnich kilka lat już obsługiwał płatności bezgotówkowe w największej sieci handlowej w Polsce. Oznacza to, że właściciel Biedronki zdecydował się podpisać z Pekao nowy kontrakt w tej sprawie. Informację tę potwierdza biuro prasowe banku.

Przeczytajcie także: Pekao wprowadza nowy serwis transakcyjny

Z przekazanej redakcji Cashless informacji wynika, że Pekao podpisał z Jeronimo Martins Polska umowę na obsługę akceptacji kart w sieciach Biedronka i Hebe przez kolejne pięć lat. Do 3 tys. supermarketów oraz ok. 200 drogerii trafią nowoczesne terminale multimedialne z ekranem dotykowym. Zastąpią one dotychczasowe wysłużone już urządzenia poprzedniej generacji.

Biedronka to ostatnia z wielkich sieci handlowych, która wprowadziła do swoich sklepów akceptację kart. Było to pięć lat temu i od tego czasu popularność płatności bezgotówkowych wśród jej klientów systematycznie rośnie. Od września ubiegłego roku osoby kupujące w Biedronkach mogą też korzystać z płatności mobilnych Blik.

Przeczytajcie także: Nowa promocja od Pekao dla korzystających z terminali płatniczych

Tego, że JMP przedłuży umowę z Pekao na obsługę terminali płatniczych, można było się spodziewać już od kilku miesięcy. Wskazywało na to uruchomienie przez bank w sierpniu bieżącego roku nowej promocji, czyli programu poleceń dla klientów biznesowych korzystających z POS-ów od Pekao. W zamian za polecenie innym przedsiębiorcom terminali banku, można odebrać e-kody zakupowe do wykorzystania właśnie w sieci Biedronka. Więcej na ten temat możecie znaleźć tutaj.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies