Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
100 zł za polecenie konta i szansa na 3 tys. zł. Kolejna akcja PKO BP

Bank rozpoczął właśnie drugą edycję programu "Polecam PKO", która potrwa do końca listopada tego roku

Na swojej stronie internetowej PKO BP ogłosił uruchomienie drugiej edycji programu promocyjnego o nazwie "Polecam PKO". Za każdą osobę, która otworzy konto w tym banku z polecenia uczestnika akcji, dostanie on 100 zł. Taką samą kwotę otrzyma osoba zakładająca rachunek z polecenia.

Przeczytajcie także: Mobilna autoryzacja od PKO zadziała także w oddziałach

Promocja dotyczy rachunków: Konto za Zero, Konto dla Młodych, Konto bez Granic. W najnowszej edycji można wygrać dodatkowo do 3 tys. zł. Bank chce bowiem przyznać nagrody dodatkowe uczestnikom, którzy będą najbardziej skuteczni w polecaniu kont. Premie będą stopniowo rosły w zależności od tego, ile kont powstało z polecenia danej osoby. Ci, którzy przyczynią się do założenia 5-10 rachunków otrzymają 250 zł, a jeśli było ich ponad 50, nagroda wyniesie 3 tys. zł.

Skuteczne polecenie nowego konta, według zasad programu, polega na spełnieniu w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia rachunku, dwóch warunków. Po pierwsze – dokonania transakcji bezgotówkowych o wartości minimum 200 zł przy użyciu karty debetowej, wydanej do konta, w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych. Po drugie – wykonania transakcji przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik o łącznej wartości minimum 40 zł (także w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych).

Przeczytajcie także: Nowa aktualizacja aplikacji PKO BP

Żeby wziąć udział w programie trzeba się zarejestrować. Podczas rejestracji należy podać numer telefonu, który znajduje się w danych bankowych w serwisie iPKO. Ten numer będzie kodem polecenia. Bank przypomina, że otrzymane nagrody podlegają opodatkowaniu, zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Szczegółowy regulamin tego programu promocyjnego możecie znaleźć tutaj.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies