Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas uruchomił oddziały w pociągach Intercity. Bank odświeżył pomysł Idei sprzed kilku lat

Mobilne punkty BNP Paribas można spotkać w składach kursujących na trasach z Warszawy do Gdyni, Kołobrzegu i Zakopanego

BNP Paribas chwali się uruchomieniem mobilnych punktów bankowych w pociągach Intercity. Od 21 czerwca takie kolejowe oddziały BNP Paribas można spotkać w składach kursujących na trasach między stolicą a Gdynią, Kołobrzegiem i Zakopanem. Bankowe punkty zapraszają podróżnych codziennie do 11 lipca.

Przeczytajcie także: Apple Pay w Polsce po roku od wprowadzenia

BNP Paribas deklaruje, że w specjalnie zaaranżowanych wagonach, przypominających wnętrze oddziału banku, na podróżujących czeka wiele atrakcji. – Wagon pod żadnym względem nie będzie nudnym oddziałem. To kreatywna przestrzeń, w której można odkryć lub rozwinąć swój talent, a usługi bankowe są dodatkiem – tłumaczy Agnieszka Konarzewska, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej w BNP Paribas.

Partnerzy banku przygotowali dla podróżnych atrakcje. Centrum Nauki Kopernik zaproponuje pokazy naukowe, Fundacja Ocalenie postara się zarazić podróżnych pasją do nieco mniej popularnych języków, Fundacja Łąka zaprosi pasażerów do odkrycia niezwykłych podróży, jakie odbywają po całej Ziemi nasiona roślin a Fundacja Kosmos poprowadzi warsztaty, które pomogą wszystkim dzieciom odkryć i docenić talenty swoje i innych. Atrakcje dla podróżnych zaproponuje też Mastercard. Organizacja przygotowała animację na tabletach dotyczącą działania karty zbliżeniowej, strefy zbliżeniowe do ładowania telefonów i upominki dla dzieci.

Przeczytajcie także: Idea wprowadza oddziały w pociągach

Natomiast BNP Paribas nie jest pierwszym bankiem w Polsce, który wpadł na pomysł przeobrażenia kolejowego wagonu w mobilną placówkę. W 2017 r. zrobił to już przeżywający dziś kłopoty Idea Bank. Instytucja współpracowała z Intercity na trasach z Warszawy do Wrocławia, Poznania i Krakowa. Tekst na ten temat możecie znaleźć tutaj. Ciekawe, czy wagony BNP Paribas to te same, z których wcześniej korzystała Idea.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies