Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pracujecie w fintechu? Zgłoście go do drugiej edycji Mapy Polskiego Fintechu

Publikacja zostanie zaprezentowana już w maju w trakcie Cashless Fintech Evening

Mapa Polskiego Fintechu to najbardziej kompleksowe zestawienie firm działających w obszarze nowoczesnych technologii w finansach w Polsce. Zawiera opis nie tylko spółek fintechowych, ale także różnego rodzaju projektów z tego obszaru prowadzonych przez tradycyjne instytucje finansowe czy spółki informatyczne. Publikacja pierwszej edycji Mapy Polskiego Fintechu, która została zaprezentowana w ub. roku podczas Cashless Fintech Evening, odbiła się szerokim echem w świecie finansowym. Relację z tego wydarzenia możecie znaleźć tutaj.

Przeczytajcie także: Co branża myśli o regulacjach fintech w Polsce

Tymczasem redakcja Cashless przy współpracy z fundacją Fintech Poland przygotowuje drugą edycję Mapy Polskiego Fintechu. Jednocześnie projekt zostanie rozszerzony o dodatkowy raport, przygotowywany wspólnie z firmą badawczą Stratosfera, a dotyczący barier na poszczególnych etapach rozwoju firm fintechowych. Fintechowy GPS również zostanie zaprezentowany podczas najbliższego Cashless Fintech Evening.

Jednak zarówno Mapa Polskiego Fintechu jak Fintechowy GPS nie będą pełne, jeśli zabraknie tam Waszej firmy. Jeśli jesteście udziałowcem fintechu, zarządzacie nim albo pracujecie w firmie z tej branży, koniecznie zgłoście ją do Mapy i GPS. W tym celu będziecie musieli wypełnić internetową ankietę. Redakcja Cashless gwarantuje, że wszelkie dane, jakie udostępnicie w ankiecie, zostaną wykorzystane tylko do celów badania i nie będą przekazywane stronom trzecim. By otrzymać link do ankiety, napiszcie na adres kontakt@cashless.pl tytułując e-mail ANKIETA. Tym, którzy już taki link otrzymali, redakcja przypomina, że ankietę można wypełniać jeszcze tylko przez kilka dni.

Przeczytajcie także: Elavon ma duży kontrakt z Societe Generale

Natomiast wydarzenie Cashless Fintech Evening 2019 odbędzie już 30 maja w Warszawie. W jego trakcie oprócz prezentacji Mapy Polskiego Fintechu i raportu Fintechowy GPS wręczone zostaną także nagrody dla Fintechu Roku oraz Fintech Future firmie fintechowej o największym potencjale rozwojowym. Zostaną też przyznane statuetki w dwóch nowych kategoriach, np. osobowość fintech. W ubiegłym roku nagrody odebrały firmy SkyCash, LeaseLink i Polskie ePłatności. Partnerami tegorocznego wydarzenia są m.in. Mastercard i Visa.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies