Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank wprowadził nowe wzory kart. Zaprojektowane przez kobiety na Dzień Kobiet

Za korzystanie z karty z okolicznościową grafiką mBank pobiera 2 zł miesięcznie

W ofercie mBanku znalazły się nowe wzory kart, wprowadzone z okazji tegorocznego Dnia Kobiet. Cztery nowe grafiki zostały zaprojektowane przez pracownice mBanku, które w wolnym czasie malują i fotografują. Jeden z projektów, który może być wykorzystany na karcie mBanku wygląda tak:

Aby posiadać na karcie mBanku indywidualną grafikę, należy zamówić debetową Visę Foto, wydawaną np. do rachunku eKonto standard. Za taką przyjemność trzeba płacić 2 zł miesięcznie – opłata jest bezwarunkowa, ale nie dotyczy klientów w wieku do 26 lat. mBank oferuje możliwość umieszczenia na plastiku jednego z wybranych projektów znajdujących się w galerii przygotowanej przez instytucję lub zaprojektowania własnego wyglądu.

Przeczytajcie także: Spółka z grupy mBanku kupiła LeaseLink

mBank znajduje się w gronie kilku instytucji z Polski, które pozwalają umieszczać na kartach indywidualne wizerunki. W grupie tej znajdują się także m.in. PKO, Pekao, ING czy Getin. Jednak wydaje mi się, że jako jedyny pobiera za to stałą opłatę miesięczną. Konkurencja zwykle żąda jednorazowej opłaty za wydanie karty ze specjalną grafiką.

Przeczytajcie także: Zmiany dla klientów Orange Finanse od 15 kwietnia

W tym roku branża płatnicza dość aktywnie obchodziła Dzień Kobiet. Przypomnę, że Mastercard wraz z bankiem BGŻ BNP Paribas przygotowały ostatnie wydanie legendarnego magazynu erotycznego "Twój Weekend". Tym razem jednak zamiast zdjęć roznegliżowanych modelek znalazły się tam przede wszystkim teksty opowiadające interesujące historie kobiet i mężczyzn. Z kolei Visa uruchomiła pierwszą edycję konkursu Visa Everywhere Initiative: Women’s Global Edition. Dzień kobiet stał się też okazją do publikacji pierwszego rankingu Cashless najbardziej wpływowych pań w branży płatniczej. Znajdziecie go tutaj.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies