Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Macie konto w Orange Finanse? Od 15 kwietnia stracicie nie tylko aplikację, ale i pay by linki

To konsekwencja decyzji mBanku o zakończeniu projektu Orange Finanse

Jak pewnie już wiecie, mBank i Orange w ubiegłym roku zdecydowały o zakończeniu przedsięwzięcia pod nazwą Orange Finanse. Klienci posiadający rachunki, kredyty czy karty z logo Orange Finanse otrzymali informacje o praktycznych konsekwencjach tej decyzji, takich jak np. wycofanie aplikacji mobilnej Orange Finanse już 15 kwietnia bieżącego roku. Okazuje się jednak, że tego dnia klienci OF będą musieli pożegnać się z jeszcze jedną usługą.

Przeczytajcie także: mBank zastępuje Orange Finanse marką Kompakt Finanse

Otóż wycofanie z rynku marki Orange Finanse (mBank zastąpi ją czasowo nazwą Kompakt Finanse) oznaczać także będzie koniec możliwości korzystania z płatności internetowych pay by link. Usługa pod nazwą Płacę z Orange zostanie bezpowrotnie wyłączona 15 kwietnia. Właściciele sklepów internetowych korzystający z usług integratorów płatności dostają już zawiadomienia o konieczności usunięcia ze swoich serwisów wszelkich informacji dotyczących pay by linków dla klientów Orange Finanse.

Przeczytajcie także: Siedem nowych walut na karcie wielowalutowej mBanku

Wszystkim klientom korzystającym z usług Orange Finanse mBank oferuje atrakcyjne warunki przejścia na swoją główną platformę. Natomiast ci, którzy się na to nie zdecydują, otrzymają informację o anulowaniu umowy z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Proces wysyłania listów w tej sprawie rozpocznie się w drugiej połowie kwietnia. Natomiast rachunki nieaktywne zostaną zamknięte automatycznie 15 kwietnia 2019 r. Więcej na ten temat tutaj.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies