Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowości dla klientów mBanku. Siedem nowych walut w usłudze wielowalutowej

Dzięki nim klienci mBanku mogą podpinać karty debetowe do rachunków w 11 różnych walutach

Jak donoszą czytelnicy Cashless, mBank dodał do swojej usługi wielowalutowej siedem nowych walut. I rzeczywiście na stronie internetowej instytucji znajdziecie informację, że kartę mBanku można teraz podpiąć nie tylko do rachunków w euro, dolarze, funcie brytyjskim i franku szwajcarskim, jak dotychczas, ale także do kont w jenach japońskich, koronach norweskich, szwedzkich, czeskich i duńskich oraz forintach węgierskich i chorwackich kunach.

Przeczytajcie także: Klienci mBanku wykonują najwięcej transakcji mobilnych

Usługa wielowalutowa polega na możliwości powiązania karty debetowej w złotych z rachunkami w innych walutach. Dzięki temu płacąc za granicą w sklepach czy wybierając pieniądze z bankomatów poza Polską można uniknąć prowizji za przewalutowania. Karta automatycznie wykrywa walutę transakcji i obciąża odpowiedni rachunek. Usługi tego typu znajdują się obecnie w ofercie większości dużych banków detalicznych w Polsce.

Przeczytajcie także: mBank wprowadza mWalutę

Włączenie nowych walut do usługi wielowalutowej to niejedyna nowość związana z wymianą pieniędzy dla klientów mBanku. W nowym regulaminie dla klientów firmowych instytucja wprowadziła zapisy o mWalucie. To swojego rodzaju program lojalnościowy dla klientów korzystających z kantoru. Za każdą wymianę pieniędzy dostają punkty, dzięki którym mogą następnie obniżać koszty przelewów zagranicznych. Więcej na ten temat tutaj.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies