Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Przy pomocy Google Pay znów możecie płacić w wybranych aplikacjach. Rozwiązanie wróciło do SkyCash i Pyszne.pl

Google Pay było tam dostępne już wcześniej, ale zniknęło po zmianach w oprogramowaniu wprowadzonych przez dostawcę usługi

Po kilku miesiącach przerwy w aplikacji SkyCash znów pojawiła się możliwość doładowywania wirtualnej portmonetki przy pomocy Google Pay. Po zaktualizowaniu apki SkyCash do najnowszej wersji opcja taka pojawi się, jeśli jako sposób doładowania wybierzecie PayU. Za pomocą Google Pay możecie także płacić w aplikacji Pyszne.pl, z której ten instrument płatniczy również swego czasu zniknął. Chwilowa nieobecność Google Pay u wybranych akceptantów to efekt zmian w oprogramowaniu wprowadzonych przez PayU.

Przeczytajcie także: PayU rozszerza dostęp do Google Pay

Google Pay to cyfrowy portfel wykorzystywany na smartfonach z systemem operacyjnym Android. Pozwala nie tylko na płatności zbliżeniowe telefonami w sklepach stacjonarnych, ale można go używać także w wybranych sklepach internetowych i aplikacjach mobilnych zewnętrznych operatorów takich jak na przykład wspomniane wyżej Pyszne.pl. Konkurencyjnym rozwiązaniem działającym na urządzeniach z systemem iOS są płatności Apple Pay.

Przeczytajcie także: Ważne zmiany w regulaminie SkyCash

Tymczasem wkrótce część użytkowników aplikacji SkyCash może stracić możliwość korzystania z wirtualnej portmonetki. Pod koniec grudnia firma poinformowała klientów o nowym regulaminie, który do korzystania z portmonetki wymaga weryfikacji tożsamości. Można to zrobić po zalogowaniu się na konto i wykonaniu przelewu bankowego. Nowy regulamin wchodzi w życie 25 lutego, a niezweryfikowani użytkownicy stracą dostęp do portmonetki 27 marca. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies