Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PayLane wdroży Apple Pay w wybranych sklepach internetowych

Spółka chwali się, że zaoferuje to rozwiązanie jako pierwsza na polskim rynku, ale na razie nie ujawnia kiedy i gdzie będzie można z niego skorzystać

PayLane, spółka należąca do Polskich ePłatności i obsługująca płatności internetowe poinformowała dzisiaj, że wprowadza na polski rynek e-commerce Apple Pay. - PayLane bardzo cieszy się, że jako pierwszy w Polsce dostawca płatności online wprowadza Apple Pay – metodę płatności możliwą do wdrożenia w aplikacjach mobilnych oraz w serwisach internetowych. Niektórzy z partnerów PayLane już dziś integrują Apple Pay na swoich stronach internetowych czy w aplikacjach – czytam w komunikacie rozesłanym do mediów.

Przeczytajcie także: Z Apple Pay zapłacicie za zakupy na Allegro

Zapytałem biuro prasowe PayLane, kiedy i w jakich sklepach lub na jakich platformach e-commerce będzie można zapłacić przy pomocy Apple Pay. Firma nie chciała tego ujawnić. Powiedziano mi tylko, że trwają prace wdrożeniowe u kilku najważniejszych klientów. U których? PayLane na swojej stronie internetowej chwali się współpracą z takimi podmiotami jak: Zookarina, Brand24, Legimi, Sun&Snow, GetResponse, UXpin, Oktawave, Nexto, czy Gemius.

Przeczytajcie także: Twisto rusza z testami w Polsce

Wcześniej wdrożenie Apple Pay w e-commerce jeszcze w tym roku zapowiedzieli między innymi Przelewy24, Allegro i PayU – mogliście o tym przeczytać w serwisie Cashless np. w tym tekście. Spółka należąca do Polskich ePłatności wbrew deklaracjom nie jest więc pierwsza i zapewnie nie jest ostatnia, gdy chodzi o ogłoszenie rozpoczęcia prac nad udostępnieniem tej metody płatności w e-commerce.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies