Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BZ WBK uruchomił stronę dla Ukraińców. Jest też promocja na przelewy i przekazy w Western Union

Oferta nazywa się "Na Ukrainę taniej" i obejmuje niższe opłaty za przelewy zagraniczne oraz 100-złotowy bonus za przekazy, wypłacany po spełnieniu kilku warunków

Gwałtownie rosnąca liczba pracujących w Polsce Ukraińców sprawia, że banki coraz poważniej traktują tę nową grupę klientów. W Cashless np. w tym tekście mogliście przeczytać, że już kilka instytucji takich jak Getin, BGŻ BNP Paribas oraz BZ WBK zatrudniły w swoich call center osoby mówiące po ukraińsku. Natomiast BZ WBK udostępnił w tym języku swoją stronę internetową. Klienci zza wschodniej granicy mogą na niej znaleźć informacje o ofercie banku oraz o najnowszych promocjach.

Przeczytajcie także: Igoria Trade zaoferuje szybkie przelewy na Wschód

Przy okazji bank kusi potencjalnych klientów akcją "Na Ukrainę taniej". Dzięki przygotowanej wspólnie z Western Union promocji, można otrzymać 100 zł, jeżeli zrealizuje się co najmniej trzy przekazy Western Union. Warunkiem uzyskania bonusu jest zlecenie przynajmniej trzech przekazów o wartości minimum 500 zł za pośrednictwem usługi BZWBK24, a krajem przeznaczenia przekazu musi być Ukraina.

Przeczytajcie także: Banki z Polski bezpieczne po cyberataku na Ukrainie

Druga część promocji skierowana do klientów z ukraińskim obywatelstwem dotyczy przelewów zagranicznych wysyłanych do banku na Ukrainę, a realizowanych przez BZ WBK. Za transakcje zlecone w czasie trwania promocji, czyli do 7 sierpnia 2018 r., BZ WBK pobierze opłatę w wysokości 10 zł. Standardowa cena takiej operacji wynosi minimum 20 zł.

Warto dodać, że z danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wynika, iż w 2017 r. w Polsce wydano 1,7 mln oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy obywatelom Ukrainy. To o 36 proc. więcej niż rok wcześniej. Z kolei według Narodowego Banku Polskiego, tylko w III kwartale ubiegłego roku na Ukrainę przetransferowano 3,2 mld zł. Jest o co walczyć i BZ WBK zapewne nie jest jedynym bankiem, który to zauważył.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies