Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jutro przerwa a dziś niespodzianka. Nowa aplikacja BGŻ BNP Paribas GOMobile już do pobrania

W marketach Google Play oraz App Store znajdziecie już nową bankowość mobilną BGŻ BNP Paribas GOMobile

O tym, że debiut nowej aplikacji francuskiego banku planowany jest na październik, wiadomo od kilku dni. Przedstawiciele instytucji zapowiedzieli go na spotkaniu z dziennikarzami, podczas którego zaprezentowali nowe rozwiązanie. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tekście, który znajdziecie tutaj. Tymczasem nowa bankowość mobilna BGŻ BNP Paribas jest już dostępna dla wszystkich klientów w marketach dla urządzeń z systemami operacyjnymi Android i iOS. Pojawiła się dzisiaj.

Przeczytajcie także: Nowe PeoPay już możecie pobrać

Aplikacja BGŻ BNP Paribas GOMobile oferuje najważniejsze dziś funkcje, a więc przelewy, logowanie odciskiem palca, podgląd wybranych danych przed logowaniem, czy możliwość wykonywania transakcji z wykorzystaniem Blika. Na razie dostępne są podstawowe funkcje tego systemu, a więc płatności w internecie i terminalach stacjonarnych oraz wypłaty z bankomatów. Wkrótce bank chce udostępnić także przelewy na numer telefonu P2P oraz płatności w e-commerce w modelu one click.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenia dostępne dla klientów Revoluta z Polski

Udostępnienie nowej aplikacji mobilnej to nie pierwszy dziś news z banku BGŻ BNP Paribas. Wcześniej bank zapowiedział, że na najbliższy weekend planuje dłuższą niż zazwyczaj przerwę techniczną. W tym czasie przeniesie klientów byłego Sygma Banku do swojego systemu informatycznego. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tekście, który znajdziecie tutaj.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies