Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Były już karty piłkarskie, teraz będzie i siatkarska. Nowy plastik dla kibiców Skry od First Daty, Visy i SGB

Nowa karta z wizerunkiem wybranym w głosowaniu przez kibiców siatkarskiego klubu wejdzie do sprzedaży w przyszłym miesiącu

Banki spółdzielcze zrzeszone w SGB nawiązały współpracę z jednym z najlepszych polskich klubów siatkarskich, czyli Skrą Bełchatów. Pierwszym owocem tej współpracy jest karta kibica, która już w przyszłym miesiącu będzie do nabycia w oddziałach banków zrzeszonych w SGB. Charakterystyczną cechą nowego plastiku będzie m.in. jego wygląd, wybrany w głosowaniu przez kibiców Skry. Karta będzie wyglądać tak:

Oprócz ciekawego wizerunku nowa karta będzie też zapewniać bonusy niedostępne dla osób korzystających z innych instrumentów płatniczych, na przykład rabaty naliczane przy zakupach klubowych gadżetów. Każdy kibic posługujący się kartą płatniczą Skry, będzie mógł skorzystać z 15-proc. zniżki na zakupy w klubowych sklepach.

Przeczytajcie także: Nowa karta Visa Świat od mBanku

Jak głosi komunikat prasowy spółdzielców, nowa karta będzie debetówką wydawaną do rachunków osobistych prowadzonych przez banki zrzeszone w SGB. Partnerem technologicznym projektu jest Visa. Transakcje wykonywane kartą kibica Skry procesować będzie firma First Data, która obsługuje wszystkie karty wydawane przez banki z grupy SGB.

Przeczytajcie także: Padł kolejny rekord płatności kartami

Płatnicze karty kibica to na polskim rynku nic nowego. Z reguły jednak przeznaczone są dla fanów piłki nożnej. Współpraca wydawców kart z klubami innych dyscyplin sportowych, zapewne ze względu na ich mniejszą popularność w Polsce, zdarza się rzadziej. Natomiast jeśli idzie o SGB, to bank ten zaskakuje ostatnio ciekawymi projektami kartowymi. Niedawno wprowadził na przykład wspólnie z First Datą kartę Mastercarda z programem lojalnościowym dla rolników. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Fot. Wikipedia/Zorro2212

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies