Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Visa Świat. Tak będzie nazywać się karta wielowalutowa mBanku. Wkrótce w ofercie za 10 zł miesięcznie

Z karty będą mogli korzystać posiadacze rachunków mKonto Aquarius oraz mKonto Aquarius Intensive

Kilka dni temu w serwisie Cashless mogliście przeczytać tekst na temat planów wprowadzenia do sprzedaży przez mBank karty wielowalutowej. Zamiar taki potwierdził wówczas rzecznik instytucji Krzysztof Olszewski. Dziś na temat nowej oferty wiadomo już nieco więcej a wszystko dzięki ogłoszonym przez mBank zmianom w cennikach oraz regulaminach, które mają zacząć obowiązywać od 14 listopada.

Przeczytajcie także: Niewielu klientów wyłącza zbliżeniowość na karcie

Otóż kartą wielowalutową mBanku będzie Visa Świat, która oferowana będzie do rachunków dla zamożniejszych klientów, a więc mKonto Aquarius oraz mKonto Aquarius Intensive. Karta będzie wydawana za darmo natomiast opłata za jej użytkowanie wyniesie 10 zł miesięcznie i będzie bezwarunkowa, czyli nie będzie można jej uniknąć wykonując nią określoną liczbę transakcji bezgotówkowych czy wydając określoną kwotę pieniędzy. Niestety, nic więcej na jej temat nie wiadomo, na przykład kiedy plastik ostatecznie trafi do sprzedaży. Bank ma o tym poinformować w najbliższej przyszłości.

Przeczytajcie także: mBank rozszerza dostęp do wpłatomatów

Co ciekawe w ofercie mBanku znajdzie się wkrótce jeszcze jedna karta, a więc Visa Foto. Jej charakterystyczną cechą będzie możliwość wyboru przez użytkownika indywidualnego wizerunku umieszczonego na plastiku. Wprowadzenie tej karty przedstawiciele mBanku zapowiedzieli już latem ubiegłego roku przy okazji prezentacji nowych rachunków dla młodzieży. Korzystanie z karty Visa Foto będzie kosztować 2 zł miesięcznie bez możliwości uniknięcia opłaty. Za zmianę wizerunku na plastiku zapłacicie 10 zł. Dokładny termin wprowadzenia nowej visy do oferty, podobnie jak karty Visa Świat, nie jest jeszcze znany.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies