Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Raiffeisen Polbank umożliwi zakładanie Profilu Zaufanego. To jedna z nowości, jaka wkrótce znajdzie się w ofercie banku

Na dobre zmiany powinni przygotować się także klienci korzystający z aplikacji Mobilny Portfel

Klienci Raiffeisen Polbanku otrzymali dziś w systemie bankowości internetowej informację o zmianach, jakie bank planuje wkrótce wprowadzić do swojej oferty. Słowa "wkrótce" użyłem nie przypadkiem, gdyż instytucja nie podaje konkretnych terminów, kiedy z nowości klienci będą mogli korzystać. Zaznaczono jednocześnie, że informacja na ten temat pojawi się w kolejnym komunikacie.

Przeczytajcie także: Jest wersja mobilna Profilu Zaufanego

A co się znajdzie wśród tych nowości? Przede wszystkim możliwość zakładania i aktywacji za pośrednictwem bankowości elektronicznej Profilu Zaufanego, umożliwiającego korzystanie z państwowych e-usług, np. sprawdzanie liczby punktów karnych. Obecnie przez rachunek bankowy PZ mogą zakładać klienci PKO, Millennium i ING. Kolejne trzy instytucje, a więc mBank, Pekao i BZ WBK zapowiedziały rychłe udostępnienie takiej możliwości.

Przeczytajcie także: BZ WBK wszedł do Priceless Specials

Natomiast wśród nowości, jakie Raiffeisen Polbank wprowadzi dla swoich klientów, będą jeszcze zmiany w sposobie korzystania z aplikacji płatniczej Mobilny Portfel. Apka ta pozwala dziś na płatności mobilne HCE. Wkrótce ma ona też umożliwiać dostęp do systemu transakcyjnego. Wygląda więc na to, że bank realizuje złożoną swego czasu deklarację, iż będzie dążył do integracji aplikacji płatniczej z bankowością mobilną. Raiffeisen Polbank pisze też do swoich klientów, że umożliwi korzystanie w aplikacji Mobilny Portfel z Masterpassa oraz programu lojalnościowego #korzystaj.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies