Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci BZ WBK mogą już zbierać punkty w programie Priceless Specials. Niestety, tylko kartami kredytowymi

W programie lojalnościowym Mastercarda uczestniczy już 12 marek bankowych

O przystąpieniu do Priceless Specials BZ WBK poinformował wczoraj przy okazji publikacji wyników finansowych za I kw. bieżącego roku. W ten sposób grono instytucji umożliwiających klientom zbieranie punktów w programie lojalnościowym Mastercarda powiększyło się do 12 banków. Są wśród nich, oprócz BZ WBK, także Alior, T-Mobile Usługi Bankowe, BPS, BOŚ, Getin, Noble Bank, Deutsche Bank, PKO BP, Raiffeisen Polbank, mBank i Lion's Bank.

Przeczytajcie także: Nowości w programie Priceless Specials

Niestety, większość instytucji ogranicza możliwość korzystania z programu tylko dla klientów posiadających karty kredytowe Mastercarda, i to te z najwyższej półki. Podobnie jest i w przypadku BZ WBK. Z informacji dostępnych na stronie internetowej tej instytucji wynika, że uczestnictwo w Priceless Specials jest zarezerwowane dla użytkowników karty World Mastercard. Przypomnę, że w sierpniu ubiegłego roku BZ WBK zrezygnował z wydawnictwa nowych kart przy współpracy z administratorem innego programu lojalnościowego, czyli Payback. Jak powiedziano mi w biurze prasowym, nadal wznawia się jednak tego rodzaju karty wydane wcześniej.

Przeczytajcie także: Euronet podłączył się do Inkartu

Priceless Specials to program, który w ubiegłym roku zastąpił Mastercard Rewards. Pozwala na zbieranie punktów przy okazji płacenia kartą za zakupy. Nie trzeba więc posiadać oddzielnego plastiku, aby brać w nim udział. Punkty można następnie wymieniać na nagrody. Przykładowo voucher o wartości 100 zł do wykorzystania np. w sklepach Gino Rossi kosztuje 6 tys. punktów. Za 5 zł wydane np. w Cinema City czy perfumeriach Douglas dostaje się 8 punktów. Rozwiązaniem konkurencyjnym do Priceless Specials są Visa Oferty.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies