Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
W sklepach internetowych obsługiwanych przez PayU zapłacicie już Masterpassem

Integrator płatności, obsługujący m.in. Allegro, pochwalił się dziś udostępnieniem klientom cyfrowego portfela Mastercarda

PayU, firma obsługująca płatności w sklepach internetowych, ogłosiła właśnie, że we współpracy z Mastercard, udostępniła płatności online z wykorzystaniem portfela elektronicznego Masterpass. Oznacza to, że w sklepach i serwisach internetowych obsługiwanych przez PayU, kupujący mogą wybrać nową formę płatności.

Przeczytajcie także: uPaid na liście rekomendowanych przez Mastercard

Korzystając z elektronicznego portfela Masterpass użytkownik może zapisać w nim karty płatnicze podając jednorazowo informacje zawarte na plastiku. Dzięki temu podczas zakupów w e-sklepach lub aplikacjach mobilnych nie musi wpisywać ich ponownie, a jedynie wybrać tę kartę, którą chce zapłacić.

Przeczytajcie także: Visa szykuje się na pożegnanie z plastikiem

O tym, że PayU testuje Masterpassa, Cashless pisał w październiku 2016 r. Obecnie elektronicznym portfelem od Mastercarda można płacić u ponad połowy sprzedawców internetowych w Polsce i w ponad 250 tys. sklepach i serwisach na świecie. Z Masterpassa mogą korzystać klienci m.in. Raiffeisen Polbanku, Pekao, BZ WBK i BGŻ BNP Paribas a także użytkownicy kart wydanych przez inne instytucje, jeżeli zarejestrują się przez stronę uPaid.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies