Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polska firma doceniona przez Mastercarda. uPaid na liście podmiotów rekomendowanych przez organizację

uPaid znalazł się w katalogu dostawców oferujących rozwiązania do płatności cyfrowych, opublikowanym właśnie przez Mastercarda

Katalog, o którym mowa, to Digital Vendor Directory. Znajdują się w nim firmy oferujące rozwiązania do płatności cyfrowych. Jak Mastercard pisze w komunikacie prasowym, zestawienie to powstało, aby pomóc klientom Mastercarda odnaleźć dostawców, którzy mogą łatwo i szybko wprowadzić rozwiązania m.in. do tokenizacji kart płatniczych, a także wdrożyć portfele elektroniczne na bazie Masterpass.

Przeczytajcie także: Płatności HCE startują w ING

Na liście znajdują się zarówno globalni, jak i lokalni dostawcy. Katalog zawiera również informacje na temat oferty każdego z nich oraz zasięgu ich działania. Dodatkowo każdemu partnerowi Mastercard przypisano poziom usług – standardowy, złoty lub platynowy – który odzwierciedla jego gotowość do integracji z usługami Masterpass i Mastercard Digital Enablement Service. To platforma tokenizacyjna, znana bardziej pod skrótem MDES.

Przeczytajcie także: Android Pay już dostępne dla klientów Nest

W katalogu znajduje się obecnie 28 dostawców o poziomie złotym lub platynowym, w tym: polska spółka uPaid (poziom złoty), AEVI, equensWorldline, Giesecke & Devrient, Netcetera, Payair Technologies, Sparkling18 i Ximedes. Klienci firmy Mastercard, a więc np. banki, mają dostęp do katalogu Digital Vendor Directory w ramach swojego konta Mastercard Connect. Mastercard zakłada, że katalog dostawców oferujących płatności elektroniczne powiększy się w 2017 r. w miarę napływu nowych partnerów obsługujących większą liczbę rynków.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies