Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Przy płatności Masterpassem na Pyszne.pl dostaniecie 15 zł gratis

Promocja trwa do końca stycznia. Rabat przysługuje za każde opłacone w ten sposób zamówienie o wartości co najmniej 30 zł

Jest tak zimno, że lepiej nie wychodzić z domu. Przydałoby się też coś ciepłego do zjedzenia. Jeśli nie chce się Wam gotować lub zapomnieliście uzupełnić zapasy przed dzisiejszym świętem, pod ręką jest Pyszne.pl. Warto z niego skorzystać, szczególnie dlatego, że do 31 stycznia przedłużono promocję "Czas na… Masterpass". Za każde zamówienie opłacone portfelem od Mastercarda, o wartości przynajmniej 30 zł (po odliczeniu zniżek), otrzymacie kod rabatowy na 15 zł.

Przeczytajcie także: UberEats w Warszawie już w I kw. przyszłego roku

Można go wykorzystać do 31 marca 2017 r. składając kolejne zamówienie przez stronę internetową lub aplikację na smartfonie, ale tylko w restauracjach oferujących płatność online.

Z promocji można skorzystać wielokrotnie. Kod zniżkowy otrzymacie za każdym razem po złożeniu zamówienia i zapłaceniu Masterpassem kwoty przynajmniej 30 zł.

Przeczytajcie także: Numery kart całkowicie znikną z sieci

Masterpassem zapłacicie już u ponad połowy sprzedawców internetowych w Polsce i w ponad 250 tys. e-sklepów na świecie. W Polsce z portfela mogą korzystać klienci Raiffeisen Polbanku, BZ WBK i BGŻ BNP Paribas a także użytkownicy kart, którzy zarejestrują się przez stronę firmy uPaid. Ponad miesiąc temu Masterpassa do aplikacji PeoPay wdrożył też Pekao.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies