Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
5 banków, które Wam zapłacą, jeśli zaczniecie korzystać z ich usług mobilnych

Zakładając konto i aktywując aplikację mobilną możecie zyskać nawet 360 zł

Aplikacja mobilna banku to dziś standard. Pomału stają się nim również płatności mobilne. Zakładając rachunek pewnie będziecie korzystać z tych udogodnień i bez dodatkowych zachęt ze strony banku. Tym bardziej więc warto na tym nieco zyskać. Poniżej znajdziecie krótkie charakterystyki pięciu promocji bankowych, w ramach których instytucje płacą za korzystanie z ich usług mobilnych. Maksymalny zysk to nawet 360 zł.

120 zł od ING za korzystanie z karty i Blika

Aby skorzystać z najnowszej promocji Banku Śląskiego, należy do 14 kwietnia bieżącego roku założyć Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, kartę debetową oraz konto oszczędnościowe. W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które miały już uruchomiony rachunek osobisty w Śląskim po 1 lipca 2015 roku.

Następnie uczestnicy promocji do 14 sierpnia powinni wydać bezgotówkowo przy pomocy karty debetowej lub Blika co najmniej tysiąc złotych. Po spełnieniu tego warunku bank zwróci im 100 zł. Zwrot można powiększyć dodatkowo o 20 zł, jeśli w okresie promocji wykona się co najmniej trzy transakcje Blikiem. Bank nie zastrzega, że muszą to być operacje bezgotówkowe, zatem wliczają się do nich także wypłaty gotówki z bankomatów.

Przeczytajcie także: Oni nie pobierają odsetek od przelewów z kredytówki

Konto Direct jest prowadzone bezpłatnie natomiast Komfort kosztuje 12 zł miesięcznie. Karta debetowa wydawana do każdego z nich obarczona jest standardowo opłatą w wysokości 7 zł miesięcznie. Aby jej uniknąć, wystarczy wydać bezgotówkowo w każdym miesiącu minimum 300 zł.

200 zł od BZ WBK za korzystanie z karty kredytowej HCE

Nowa promocja trwa od 1 marca bieżącego roku. W jej ramach można otrzymać łącznie 200 zł nagrody. Ale warunków jest sporo. Po pierwsze promocja kierowana jest do nowych klientów banku, czyli takich, którzy co najmniej rok wstecz nie mieli rachunku w BZ WBK i założą go do 31 lipca. Następnie w miesiącu założenia konta lub w następującym po nim kupią dowolną kartę kredytową banku (z wyjątkiem Karty na Start). Ważne, że z promocji wykluczeni zostaną klienci, którzy w ciągu sześciu miesięcy poprzedzających zrezygnowali z innej kredytówki w BZ WBK.

Jeżeli spełnicie wszystkie te warunki, a następnie w ciągu trzech miesięcy wykonacie minimum pięć transakcji kartą kredytową, przelewem na Wasz rachunek otrzymacie nagrodę w wysokości 150 zł. Dodatkowe 50 zł dostaniecie wówczas, gdy wykonacie minimum jedną płatność mobilną kartą kredytową HCE, która dla posiadaczy plastiku jest bezpłatna. Wystarczy ją ściągnąć do aplikacji mobilnej.

Aby skorzystać z promocji, najlepiej założyć Konto Godne Polecenia, które jest bezpłatne. Natomiast podstawową kartą kredytową w ofercie banku jest Visa Silver "Akcja Pajacyk". Jej wydanie kosztuje 90 zł, ale do zwolnienia z tej opłaty uprawnia wykonanie minimum pięciu transakcji bezgotówkowych w ciągu trzech miesięcy od jej wydania. Standardowa opłata za użytkowanie wynosi 7,5 zł miesięcznie. Nie będzie pobierana, jeżeli klient wykona kartą minimum pięć transakcji bezgotówkowych miesięcznie.

Jeśli chcecie założyć konto w BZ WBK kliknijcie tutaj

200 zł od Credit Agricole za korzystanie z aplikacji mobilnej

Z promocji w Credit Agricole mogą skorzystać osoby, które założą tu rachunek i będą używać aplikacji mobilnej. Niestety, oferta kierowana jest tylko do młodych klientów a konkretnie do osób w wieku między 18 a 27 lat, które do końca czerwca bieżącego roku uruchomią w Credit Agricole 1Konto. Aby dostawać przez kolejne dziesięć miesięcy po 20 zł premii, należy w każdym z nich zapewnić wpływy na rachunek w wysokości minimum 500 zł oraz wykonać co najmniej trzy przelewy za pośrednictwem aplikacji mobilnej Credit Agricole.

Przeczytajcie także: 3 banki, które oferują HCE zupełnie za darmo

W regulaminie promocji bank zastrzega, że wraz z rachunkiem osobistym uczestnik akcji musi też złożyć wniosek o kartę debetową. Ponadto z promocji nie może skorzystać klient, który w okresie do 90 dni przed datą otwarcia konta był posiadaczem rachunku indywidualnego lub jednym z posiadaczy rachunku wspólnego w Credit Agricole.

Jak wspomniałem, 1Konto mogą uruchomić wyłącznie osoby mające od 18 do 27 lat. Rachunek jest bezpłatny podobnie jak wydawana do niego karta debetowa, jeżeli zostanie użyta raz w miesiącu i za jej pomocą zostanie wydana kwota o wartości co najmniej jednego złotego. W przeciwnym razie zostanie pobrana opłata w wysokości 2,9 zł.

Jeśli chcecie założyć konto w Credit Agricole kliknijcie tutaj

300 zł od mBanku za korzystanie z aplikacji mobilnej i Blika

Promocja kierowana jest do nowych klientów, którzy założą eKonto standard. Po spełnieniu określonych warunków będą otrzymywać przez pół roku po 50 zł miesięcznie zwrotu na swój rachunek, co łącznie da 300 zł. Aby otrzymać zwrot w każdym ze wspomnianych sześciu miesięcy należy przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku, zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości minimum tysiąca złotych oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na kwotę minimum 250 zł.

Z regulaminu promocji wynika, że za nowego zostanie uznany klient, który nie miał w mBanku lub byłym MultiBanku rachunku osobistego po 1 stycznia 2015 roku. Regulamin stanowi ponadto, że wraz z zawarciem umowy o rachunek osobisty musicie też wyrobić sobie kartę debetową. eKonto standard jest bezpłatne, ale połączona z nim karta debetowa już nie – kosztuje 4 zł miesięcznie. Opłaty można uniknąć wykonując w każdym miesiącu minimum 5 transakcji bezgotówkowych.

Jeśli chcecie założyć konto w mBanku kliknijcie tutaj

360 zł od Millennium za korzystanie z aplikacji i Blika

Promocja kierowana jest do nowych klientów banku, tzn. takich, którzy od końca lutego ubiegłego roku nie mieli rachunku w Millennium. W jej ramach można uzyskać przez sześć kolejnych miesięcy maksymalnie 60 zł zwrotu za transakcje dokonywane kartą i Blikiem. Bank naliczać będzie odpowiednio zwrot 2 proc. płatności debetówką oraz 5 proc. płatności Blikiem. W obu przypadkach miesięczny limit zwrotu wynosi 30 zł, co oznacza, że w ciągu pół roku odzyskać można 360 zł.

Do udziału w promocji uprawnieni są klienci, którzy do końca czerwca bieżącego roku założą Konto 360 lub Konto 360 Student. Dodatkowo posiadacze Konta 360, aby zasłużyć na zwrot, muszą zapewnić wpływy na rachunek w wysokości minimum tysiąca złotych. Wszyscy uczestnicy akcji muszą przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej i przynajmniej raz zapłacić bezgotówkowo kartą i Blikiem.

Konto 360 Student jest prowadzone bezpłatnie natomiast Konto 360 standardowo obarczone jest opłatą w wysokości 8 zł miesięcznie. Można jej uniknąć zapewniając łączne wpływy na rachunek w wysokości minimum tysiąca złotych miesięcznie oraz wykonując co najmniej jedną płatność Blikiem lub kartą debetową. Z kolei karta debetowa do Konta 360 kosztuje 7 zł. Bank nie pobierze jej, gdy użytkownik zapewni wpływy na konto w wysokości tysiąca złotych oraz dokona przynajmniej jednej transakcji kartą. Debetówka do rachunku studenckiego kosztuje standardowo 4 zł. Aby uniknąć tej opłaty, wystarczy wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą.

Jeśli chcecie założyć konto w Millennium kliknijcie tutaj

KATEGORIA
PORADNIKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies