Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Można powiedzieć: wreszcie. Alior wprowadza konto osobiste i kartę debetową dla klientów sieci Tesco

Nowa oferta startuje pod koniec marca bieżącego roku

To na razie informacje nieoficjalne bo biuro prasowe Aliora na pytanie o tę nowość nabrało wody w usta. Ale od jednego z miłych czytelników otrzymałem już tabelę opłat oraz regulamin nowego Bliskiego Konta Osobistego, przeznaczonego dla klientów Tesco Finanse, czyli finansowego ramienia brytyjskiej sieci handlowej. Oferta jest, jak na dzisiejsze okoliczności, dość atrakcyjna cenowo i startuje 27 marca, co zbiega się w czasie z fuzją operacyjną Aliora i BPH.

Przeczytajcie także: Alior udostępni system transakcyjny BPH

Otwarcie i prowadzenie Bliskiego Konta Osobistego ma być bezpłatne. Podobnie jak zwykłe przelewy, zlecane za pośrednictwem internetowego serwisu transakcyjnego. Przelewy natychmiastowe będą obarczone prowizją w wysokości 5 zł. Korzystanie z karty debetowej Mastercard ClubCard ma standardowo kosztować 9 zł miesięcznie. Ale wystarczy wydać nią w sklepach Tesco min. 200 zł miesięcznie, aby prowizji uniknąć. Bezpłatne będą także trzy wypłaty gotówki z urządzeń Euronetu. Każda następna a także transakcja w bankomacie innej sieci będzie kosztować 6 zł. Bezpłatnie będzie można korzystać z wypłat realizowanych Blikiem.

Przeczytajcie także: Wniosek o rozliczenie PIT-a złożycie przez bank

Natomiast wdrażanie konta osobistego dla klientów Tesco ma bardzo długą historię. Planował to już Meritum Bank, który przed przejęciem przez Aliora współpracował z Tesco w segmencie usług finansowych. Ale plany zarzucono w obliczu fuzji z większym konkurentem. Obecnie w ofercie Tesco Finanse znajdują się m.in. karty kredytowe, pożyczki gotówkowe oraz ubezpieczenia. Konto osobiste wraz z kartą debetową będą jej uzupełnieniem. Swoją drogą ciekawe, czy twórcy nowej oferty dla Tesco Finanse inspiracji dla nazwy rachunku szukali w Banku Pocztowym. Ten od lutego sprzedaje bowiem Bliskie Konto Pocztowe.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies