Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless zaprasza na piątą edycję Smart City Forum

Impreza odbędzie się 8 i 9 marca w hotelu Westin w Warszawie 

Smart City Forum to platforma dialogu i współpracy biznesu z administracją centralną i lokalną. Podczas piątej edycji tego wydarzenia, która odbędzie się 8 i 9 marca 2017 r. w Hotelu Westin w Warszawie, uczestnicy rozmawiać będą o dobrych praktykach w tworzeniu, kierunkach rozwoju i przyszłości Smart City w Polsce.

Przeczytajcie także: Sopot wprowadza płatności online

Obszary i zagadnienia, na których skupi się tegoroczna edycja imprezy dotyczyć będą w szczególności mobilności miejskiej, inteligentnej infrastruktury oświetleniowej, elektromobilności i gazomobilności, usług w tym płatności realizowanych w mieście oraz integracji karty aglomeracyjnej, tworzenia przestrzeni miejskiej, efektywności energetycznej czy finansowania infrastruktury municypalnej. Z programem wydarzenia można się zapoznać tutaj.

Przeczytajcie także: moBiLET, mPay i SkyCash wracają do Krakowa

Zwieńczeniem piątej edycji Smart City Forum będzie gala, podczas której Kapituła Konkursowa, składająca się z uznanych autorytetów w branży, nagrodzi laureatów Konkursu Smart City m.in. w kategoriach Smart City, Inteligentne rozwiązanie, Człowiek roku, czy Dostawca dla miast. Swoją obecność podczas tegorocznego Forum zapowiedzieli m.in. Adrian Kurowski z Visy, Sebastian Christow z Ministerstwa Rozwoju czy liczni prezydenci i burmistrzowie polskich miast, w tym Tadeusz Ferenc z Rzeszowa i Krzysztof Żuk z Lublina. Cashless jest patronem medialnym Forum.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI:

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies