Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ta aplikacja pomoże zapanować nad kosztami auta

Fuelio policzy, ile rocznie wydajesz na samochód

Na rynku są już miliony aplikacji ułatwiających sprzedaż towarów i usług w sieci. Niestety ilość nie przekłada się na jakość. Piszemy o tych, które naszym zdaniem zasługują na uwagę. Przy ocenie bierzemy pod uwagę różne czynniki: od sposobu obsługi, przez wygląd strony graficznej aż do innowacyjnych rozwiązań. Dziś będzie o samochodach.

Pewnie nie raz zastanawialiście się, ile tak naprawdę kosztuje utrzymanie auta. Wydatki na paliwo, serwis, ubezpieczenie, bramki na autostradach, myjnia – kto by to wszystko zliczył. Aplikacja Fuelio zaspokoi waszą ciekawość.

Przeczytaj także: Aplikacja, która pomoże dorobić do pensji

Działanie programu jest bardzo proste. Po instalacji dodajecie nazwę samochodu, a przy każdym tankowaniu wpisujecie w aplikacji przejechane km, ilość paliwa oraz jego cenę. Jeśli wybierzecie taką opcję, system sam oznaczy na mapie, gdzie kupiliście paliwo.

Fuelio1

Dzięki wykresom będziecie mogli łatwo prześledzić, ile zużyliście paliwa oraz ile Was to kosztowało w danym miesiącu, a jeśli dane będziecie uzupełniać regularnie, także w ciągu całego roku. System pokaże także statystyki zawierające ceny paliw i koszty tankowania w poszczególnych miesiącach.

fuelio2

Podobnie jest z wydatkami na parkingi, autostrady, myjnię, serwis i ubezpieczenie, a nawet mandaty. W przypadku polis, można ustawić przypomnienie, które program wyświetli, gdy będzie zbliżał się termin odnowienia ubezpieczenia.

Apka posiada też funkcję szybkiej kalkulacji kosztów. Jeśli wpiszecie cenę litra benzyny lub oleju napędowego, program poda koszt przejechania 100 km w oparciu o wyliczone przez aplikację „ostatnie spalanie” lub „średnie spalanie paliw”.

Przeczytaj także: Z tą aplikacją zarezerwujesz stolik w restauracji

Nie musicie się też przejmować, że stracicie pracowicie wpisywane dane w przypadku zniszczenia lub kradzieży smartfona. Dane z aplikacji przechowywane są w chmurze na Dysku Google lub na Dropboxie.

Aplikacja tylko ze sklepu Google Play z programami dla smartfonów z Androidem została pobrana 100 tys. razy. Jest wysoko oceniana - na 4.6 gwiazdek.

U nas otrzymuje:
4,5 za szatę graficzną
4,5 za funkcjonalność
4,8 za prostotę obsługi

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies