Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
AKTUALIZACJA
Credit Agricole dołączy do rynkowego standardu. Umożliwi płatności za bilety parkingowe i komunikacyjne

Opłaty za parkowanie w miejskich strefach płatnego postoju będzie można wnosić za pomocą CA24 Mobile jeszcze w tym roku, dostawcą rozwiązania będzie Mobilet

Credit Agricole planuje poszerzyć zestaw usług dostępnych w aplikacji banku CA24 Mobile. Bank wprowadzi nowe funkcje z obszaru tzw. VAS-ów, czyli wartości dodanych. Bank dołączy do rynkowego standardu i udostępni płatności za parkingi i bilety komunikacji miejskiej.

Przeczytajcie także: Pięciu chętnych na budowę systemu biletowego w Krakowie

Jak wynika z deklaracji biura prasowego Credit Agricole wdrożenia usługi opłacania należności za parkowanie w CA24 Mobile należy się spodziewać jeszcze w tym roku. Z kolei możliwość kupowania biletów komunikacyjnych pojawi się w 2025 r. Po publikacji tekstu bank odpowiedział na pytanie o to, z jakim operatorem przygotował te usługi – będzie to Mobilet. Większość banków, oferujących swoim klientom takie udogodnienia, realizuje je przy wsparciu właśnie tego operatora, ale Pekao i mBank (w zakresie parkingów) współpracują z firmą SkyCash.

CA24 Mobile to stosunkowo nowa apka bankowa – Credit Agricole udostępnił ją swoim klientom dwa lata temu, zastępując aplikację pierwszej generacji. Przez ten czas oprogramowanie było na bieżąco rozwijane – niedawno ukazała się 20 wersja apki, a tylko w minionym roku dodano lub zmieniono ok. 50 funkcji. Do największych należą: asystent finansowy dla klienta indywidualnego i firmowego, kantor czy wyszukiwarka. Od tego roku poprzez aplikację można też zasilać konta fundacji i organizacji dobroczynnych.

Przeczytajcie także: Banki z największą liczbą użytkowników aplikacji mobilnych

Podsumowując przy okazji drugich "urodzin" apki wprowadzone zmiany, bank zwrócił uwagę na jej rolę jako tzw. hubu kontaktu. Klient może w aplikacji porozmawiać na czacie z botem lub z doradcą, a także szybko do niego zadzwonić, bez konieczności przechodzenia procedury weryfikacji tożsamości (z uwagi na to, że jest już zalogowany w aplikacji). Bank chce, aby docelowo klienci trafiali do bankowców z najbliższego oddziału lub swojego indywidulanego doradcy, do którego, w razie potrzeby, mogą przyjść załatwić swoje sprawy. W aplikacji klient już teraz także widzi jego dane i może się z nim umówić na spotkanie.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies