Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Promocja Pekao na Dzień Dziecka. Bank rozdaje 200 zł kieszonkowego

W ramach promocji dla najmłodszych Pekao oferuje też punkty promocyjne w progamie Mastercard Bezcenne Chwile, które zdobyć mogą rodzice

Pekao przygotował dla najmłodszych klientów promocję związaną ze zbliżającym się Dniem Dziecka. W ramach tej akcji można zdobyć 200 zł. Instytucja oferuje też atrakcyjne oprocentowanie dla nowych rachunków oszczędnościowych Mój Skarb: 7 proc. w skali roku przez pięć miesięcy od otwarcia rachunku dla salda do 5 tys. zł. Oferta obowiązuje do 13 czerwca br.

Przeczytajcie także: Największa strata w historii polskiej bankowości

Jakie warunki należy spełnić, aby zdobyć 200 zł kieszonkowego? To zależy od wieku nieletniego klienta. W przypadku dziecka do 5. roku życia, rodzic powinien założyć mu Konto Przekorzystne, zapisać do promocji do 1 lipca br. oraz zapewnić na rachunku powyżej 200 zł na dzień 31 lipca.

Jeżeli dziecko ma od 6 do 12 lat rodzic powinien poprosić o uruchomienie wszystkich produktów wchodzących w skład Pakietu PeoPay Kids. Są to: konto Przekorzystne, konto oszczędnościowe Mój Skarb, karta Mastercard PeoPay Kids oraz aplikacja PeoPay Kids. Trzeba też zapisać się do promocji do 1 lipca. Dziecko ma zalogować się do aplikacji PeoPay Kids oraz zapłacić minimum trzy razy kartą lub Blikiem do 31 lipca.

Przeczytajcie także: Fiserv partnerem FELG Software

Z kolei w przypadku nastolatków w wieku od 13. do 17. roku życia rodzic powinien otworzyć dziecku Konto Przekorzystne z kartą do konta Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay oraz zapisać je do promocji do 1 lipca 2024 roku Dziecko ma zalogować się do swojej aplikacji PeoPay oraz zapłacić min. trzy razy kartą lub Blikiem do 31 lipca 2024 roku.

Nagroda zostanie wypłacona na Konto Przekorzystne dziecka do 31 sierpnia 2024 roku.

Bank przewidział też nagrodę dla rodziców, którzy założą rachunki dzieciom – mogą zyskać 8 tys. punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Oznacza to nagrodę o wartości 100 zł.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies