Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Fiserv partnerem FELG Software. Płatności w gabinetach stomatologicznych będą łatwiejsze

Współpraca ma też ograniczyć problem wizyt, które nie dochodzą do skutku z winy pacjentów

Firma Fiserv, właściciel marki PolCard, poinformowała o nawiązaniu współpracy z FELG Software. Podmiot ten dostarcza system zarządzania i obsługi pacjentów gabinetów stomatologicznych oraz klinik medycznych. Partnerstwo ma zwiększyć szybkość obsługi pacjentów oraz zminimalizować problem nieodwoływanych wizyt.

Przeczytajcie także: Największa strata w historii polskiej bankowości

FELG Software dostarcza na rynek systemy FELG Dent i FELG Clinic. Z tego pierwszego korzysta obecnie co czwarty gabinet stomatologiczny w Polsce. Rozwiązanie umożliwia zarządzanie placówką (przez aplikację i stronę internetową). Wśród jego funkcji są m.in. kalendarz wizyt ułatwiający rezerwowanie terminów, karta pacjenta czy SMS marketing. Z apki mogą również korzystać pacjenci – w ten sposób sprawdzą postęp leczenia i zostaną poinformowani o kolejnej wizycie.

Przeczytajcie także: PKO BP wdrożył biometrię behawioralną BIK-u

Współpraca przywołanych podmiotów sprawi, że systemy FELG Software będą zintegrowane z terminalami płatniczymi. W efekcie kwota, którą ma zapłacić pacjent, będzie przesyłana na terminal, co wyeliminuje ewentualne błędy i przyspieszy cały proces.

Równocześnie wdrożona zostanie bramka płatnicza. Pozwoli ona pobierać online przedpłaty za wizyty. Ta nowość ma ograniczyć straty finansowe za wizyty, które nie doszły do skutku. Nowi partnerzy podają, że ok. 15 proc. zarezerwowanych wizyt stomatologicznych się nie odbywa. A to przekłada się m.in. na dłuższe kolejki do specjalistów.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies