Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polskie HDI Embedded ubezpieczy Włochom psy i koty. Podmiot rozszerza swoją ofertę dla klientów telekomu Windtre

HDI Embedded to marka powołana do życia przez Europę Ubezpieczenia. Jej zadaniem jest rozwijanie regionalnych i paneuropejskich partnerstw z podmiotami, które chcą wzbogacić swoją ofertę o ubezpieczenia

HDI Embedded, marka powołana do życia przez Europę Ubezpieczenia, rozwija swoją działalność na włoskim rynku. Po zaoferowaniu klientom telekomu Wind Tre ubezpieczenia urządzeń AGD i RTV teraz zaproponuje także polisy dla zwierząt.

Przeczytajcie także: Miotła kadrowa dotarła do Link4

Nowy produkt, dostarczony przez HDI Embedded, nazywa się Micio e Fido, a obejmuje wydatki weterynaryjne ponoszone przez właścicieli psów i kotów w razie zachorowania lub wypadku zwierzęcia, a także dostęp do całodobowej infolinii weterynaryjnej i dostarczenie leków.

Za dystrybucję ubezpieczenia będzie odpowiadało Windtre Assicurazioni, czyli ubezpieczeniowa spółka jednego z największych włoskich telekomów. Klienci Windtre będą mogli opłacać składkę w trybie miesięcznym. Nowa oferta jest efektem trójstronnego partnerstwa między Windtre, HDI Embedded i wefoxem, o którym mogliście przeczytać tutaj.

Przeczytajcie także: SN z mniej przychylną dla ubezpieczycieli uchwałą w sprawie rabatów

HDI Embedded zostało powołane przez Europę Ubezpieczenia w zeszłym roku, a jego zadaniem jest rozwijanie regionalnych i paneuropejskich partnerstw z podmiotami, które chcą wzbogacić swoją ofertę o ubezpieczenia.

W tym kontekście warto odnotować, że ofert ubezpieczenia zwierząt przybywa również w Polsce, a jednym z ubezpieczycieli, którzy mają je w swoim portfolio, jest Europa Ubezpieczenia. Przegląd dostępnych na polskim rynku opcji ubezpieczenia czworonogów znajdziecie w tekście: Coraz więcej ofert ubezpieczenia zwierząt. Na jaką pomoc może liczyć właściciel psa lub kota?

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies