Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior wprowadza funkcję "Doładuj konto". Teraz można zasilić swój rachunek za pomocą Alior Pay

Minimalna wartość "doładowania" za pomocą Alior Pay to 500 zł

Alior Pay zyskał nową funkcję "Doładuj konto". Teraz środkami z limitu kredytowego klienci mogą zasilić swoje konto bankowe.

Alior Pay to usługa wpisująca się w model BNPL (buy now, pay later, czyli kup teraz zapłać później), ale szersza niż tylko możliwość odroczenia płatności za zakupy. Klienci Aliora mogą bowiem dzięki niej odłożyć w czasie każdą transakcję z konta, w tym przelewy, zlecenia stałe czy wypłaty z bankomatów. Zaś nowo wprowadzona opcja "Doładuj konto" pozwala im także zasilić swoje konto bankowe pieniędzmi z limitu kredytowego Alior Pay.

Przeczytajcie także: PKO Płacę Później z podwojonym maksymalnym limitem

Ze środków z limitu klient może przez 30 dni korzystać za darmo. Jeśli na koniec tego okresu nie będzie miał dostatecznych środków na koncie, by spłacić całą kwotę, bank automatycznie rozłoży ją na 11 oprocentowanych rat. Minimalna wysokość zasilenia rachunku w w ten sposób to 500 zł, a maksymalną wyznacza przyznany limit kredytowy.

Przeczytajcie także: VeloBank wprowadził Blik Płacę Później

Aby korzystać z Alior Pay, w tym z funkcji „Doładuj konto”, klient powinien mieć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Aliorze, aplikację Alior Mobile oraz zawrzeć umowę o limit kredytowy. Następnie w aplikacji bankowej wybiera się transakcję do odroczenia i wypełnia wniosek. Obecnie minimalna kwota transakcji, którą można refinansować, to 50 zł, zaś maksymalny limit kredytowy wynosi 3 tys. zł.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies