Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. Wyniki już dziś wieczorem

Szóstą edycję rankingu zaprezentujemy w trakcie wydarzenia z cyklu Cashless Club

Kto jest najbardziej wpływową kobietą w polskiej branży płatniczej 2024 r.? A kto trafi w tym roku na listę wschodzących gwiazd polskich płatności? Dowiedzieć się tego będzie można w trakcie dzisiejszego wydarzenia z cyklu Cashless Club. Zapraszamy na prezentację wyników już szóstej edycji naszego rankingu.

Przeczytajcie także: VeloBank wprowadził płatności Blik Płacę Później

Od pierwszej edycji projektu przyświeca mu ten sam cel – starania o równouprawnienie zawodowe płci poprzez promowanie kobiet odnoszących sukcesy w tak męskiej branży, jaką są płatności. Uważamy jednocześnie, że zwiększenie udziału kobiet na najważniejszych stanowiskach w firmach płatniczych wpływa na zwiększenie różnorodności sektora, co w efekcie prowadzi do podniesienia jego atrakcyjności na rynku pracy.

Szósta edycja rankingu, podobnie jak wszystkie poprzednie, powstaje przy współpracy z Kapitułą, złożoną z ekspertek i ekspertów cenionych w świecie finansów. Zasiadają w niej m.in. uczestniczki poprzednich edycji rankingu. Kapituła co roku zgłasza kandydatki, które następnie są weryfikowane przez Prezydium Kapituły. W jego skład z kolei wchodzą zwyciężczynie poprzednich edycji rankingu. Po weryfikacji członkinie i członkowie Kapituły głosują, przyznając punkty poszczególnym kandydatkom.

Przeczytajcie także: Oto największe sieci automatów paczkowych w Polsce

Po ogłoszeniu wyników na stronie cashless.pl będzie można zapoznać się z raportem zawierającym wszystkie informacje o rankingu. Znajdą się w nim sylwetki czołowej "40" najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej oraz wschodzących gwiazd.

Partnerami głównymi tegorocznego rankingu, wydarzenia Cashless Club oraz publikowanego raportu są: Mastercard i Visa. Partnerem wspierającym jest firma Tag Systems Member of Austria Card Holdings, a partnerem merytorycznym – Fundacja Polska Bezgotówkowa.

KATEGORIA
TEMAT DNIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies