Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
W aplikacji mBanku można już zmieniać limity transakcji Blikiem

Wprowadzenie takiej funkcji w apce mBank zapowiedział wiosną ubiegłego roku

mBank poinformował o nowym udogodnieniu dla klientów korzystających z Blika. Mowa o możliwości zmiany limitów transakcyjnych bezpośrednio w aplikacji mobilnej. To o wiele wygodniejsze niż rozwiązanie dostępne wcześniej, gdy aby je zmienić, trzeba było logować się na konto przez internetowy serwis transakcyjny. Tymczasem o tym, że ustawione limity są zbyt niskie, klient często dowiaduje się już podczas zakupów w sklepie, a więc w momencie, gdy dostęp do bankowości online jest trudniejszy.

Przeczytajcie także: Apple z potężną karą od Komisji Europejskiej

W jaki sposób ustawić limity w aplikacji? Klient powinien zalogować się w apce i wybrać Ustawienia (koło zębate). Następnie należy wybrać Ustawienia Blik i Limity Blik. Alternatywnie w Ustawieniach można wskazać Limity i Blika. Jednocześnie bank przypomina, że limity Blika można też zmienić podczas rozmowy z konsultantem mLinii, na czacie i w serwisie transakcyjnym.

Zarządzanie limitami Blika w apce mobilnej mBank zapowiedział już wiosną ubiegłego roku. Banki ostrożnie rozluźniają zasady korzystania z bankowości mobilnej, by nie zwiększać ryzyka oszustw. Jednak możliwość zarządzania limitami Blika w apce jest już oferowana przez niektóre instytucje, np. ING.

Przeczytajcie także: VeloBank wprowadził płatności odroczone Blik Płacę Później

Natomiast niedawno w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać o innej funkcji, jaka pojawiła się w aplikacji mBanku. Z jej pomocą klient może ukryć stan konta, kwoty transakcji, wartość lokat, inwestycji, itd. po zalogowaniu do aplikacji. Może się to okazać przydatne, gdy użytkownik apki loguje się do niej w towarzystwie innych osób i nie chce dzielić się z nimi wrażliwymi danymi. Z tego tekstu dowiecie się, jak uruchomić wspomnianą funkcjonalność.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies