Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mastercard rozwija program Bezcenne Chwile. Pojawiła się w nim funkcja "Pomagam", umożliwiająca mikrodonacje

Nowe narzędzie ułatwia regularne wspieranie organizacji charytatywnych

Mastercard poinformował o nowości w programie Bezcenne Chwile – pojawiło się w nim rozwiązanie "Pomagam". Z jego pomocą można w prosty sposób regularnie wspierać wybrane organizacje charytatywne.

Przeczytajcie także: Ciąg dalszy wygaszania Inteligo

Organizacja wyjaśnia w swoim komunikacie, że nowa funkcja może pomóc rozwiązać jeden z większych problemów organizacji charytatywnych – sezonowość oraz nieregularność wpłat. Funkcja sprowadza się do mikrodonacji, które będą przekazywane przy okazji każdej płatności kartą Mastercard.

Jak to działa w praktyce? Użytkownik programu Bezcenne Chwile wybiera organizacje, które chce regularnie wspierać finansowo. Następnie ustala kwotę mikrodarowizny, minimalnie może to być 20 groszy. Pieniądze te będą doliczane do każdej transakcji kartą zarejestrowaną w programie, nie ma znaczenia, kto jest wydawcą karty. Posiadacz karty może określić miesięczny limit darowizn, dzięki czemu zachowa pełną kontrolę nad swoimi finansami.

Przeczytajcie także: Biedronka uruchamia internetowy sklep spożywczy

Użytkownicy programu mogą wybierać spośród 14 organizacji dobroczynnych z czterech kategorii: zdrowie, pomoc humanitarna, ochrona środowiska i ochrona zwierząt. W tym gronie znalazły się m.in. Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie!, Fundacja WOŚP, Polska Akcja Humanitarna czy Szlachetna Paczka, a pełna lista dostępna jest pod tym adresem. Mastercard deklaruje, że lista organizacji będzie się powiększać. Darowizny mają być im przekazywane co miesiąc.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies